Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: DDJ RZX WHEN IS READY ON VDJ ?

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

dj foodPRO InfinityMember since 2004
Καλησπέρα καλό μήνα ευχομαι τα καλύτερα

Έχω μια ερώτηση γνωρίζουμε ποτέ θα μπορεί να συνεργαστεί η Ddj rzx με το Virtualdj?
Και εάν την αγοράσω τώρα συνεργάζεται έστω χωρίς τις οθόνες;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!
Τέλος συζήτησης
 

geposted Mon 01 May 17 @ 5:45 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ti egine, kerdises to Tzoker ? LOL

Oxi, pros to paron den ypostirizetai, ara den tha doulepsei tipota.
 

geposted Mon 01 May 17 @ 7:17 pm
djdad wrote :
Ti egine, kerdises to Tzoker ? LOL


:-)))

 

geposted Tue 02 May 17 @ 6:45 am
dj foodPRO InfinityMember since 2004
thank you
yparxei periptoso sto ameso mellon?
 

geposted Tue 02 May 17 @ 7:45 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Mellon, nai. Ameso, oxi :)
 

geposted Tue 02 May 17 @ 9:40 pm
Εκτός κι αν θες να την αγοράσεις, να μας την στείλεις πακέτο για κανένα μήνα και μετά να την πάρεις πίσω έτοιμη... :P

Πάντως αν σου έχει μπει στο μάτι η κονσόλα, το κομμάτι χωρίς τις οθόνες μπορούμε να το κάνουμε να δουλεύει μέσα σε μερικές ώρες μέσω TeamViewer καθώς είναι είναι σχεδόν ίδιο με αυτό της RZ.
 

geposted Wed 03 May 17 @ 5:22 am
dj foodPRO InfinityMember since 2004
mallon pote den tha ipostirxei tin rzx
 

geposted Sat 20 May 17 @ 7:11 pm
Νομίζω οτι σου απαντήσαμε και πιο πάνω.
Είναι στη λίστα με τις κονσόλες που θέλουμε να υποστηρίξουμε.
Δεν είναι δημοφιλής κονσόλα (λόγο της τιμής της και του όγκου της) και έτσι βρίσκεται αρκετά χαμηλά στη λίστα.
Η Pioneer δεν έχει σκοπό να μας στείλει δείγμα προς προγραμματισμό και έτσι θα πρέπει να βρούμε άλλο τρόπο για να παρέχουμε υποστήριξη.
Αυτή την στιγμή είσαι ο μοναδικός που μας ρώτησε για αυτή την κονσόλα, όχι μόνο στην Ελλάδα, αλλά γενικότερα.
Υπάρχει ακόμα ένα άτομο που ενδιαφέρεται για αυτή την κονσόλα. Εγώ. Όμως αυτή την στιγμή έχω την RZ και δεν έχω πρόσβαση σε μια RZX ούτε το κεφάλαιο για να αγοράσω μια RZX. Ίσως αργότερα.

Εαν καίγεσαι τόσο πολύ για την συγκεκριμένη κονσόλα, σου πρότεινα λύση παραπάνω. Την αγοράζεις, μας την στέλνεις για μερικές μέρες (εκτιμώ οτι θα μας πάρει από 3 μέρες μέχρι 10 να την τελειώσουμε) και την παίρνεις πίσω έτοιμη μαζί με το official mapping. Τα έξοδα αποστολής από και προς εσένα τα καλύπτουμε εμείς.
Κατά τα άλλα δυστυχώς δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε περισσότερο.
 

geposted Mon 22 May 17 @ 7:18 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)