Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Renaming...

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

djnet71PRO InfinityMember since 2007
Καλησπέρα παίδες!
Παίζω με macbook (high sierra),επεξεργασία Mp3 (tagging & converting) κάνω σε περιβάλλον windows και τα περνάω μετά στο macbook έχοντας το paragon εγκατεστημένο για να διαβάζει και να μπορώ να ''επεμβαίνω΄΄ σε αυτά τα mp3 στο macbook.
Κρατάω όμως και την ''δισκοθήκη'' μου και σε Lenovo laptop με windows.Ότι mp3 περνάω στο macbook περνάω και στο lenovo.
Επίσης κάνω copy paste τον φάκελο virtualdj που έχει την database και τα virtualfolders που έχω δημιουργήσει.
Χθες που έκανα αυτή την διαδικασία με τον φάκελο virtualdj μου έβγαλε την λειτουργία renaming,συνεχίζει και το κάνει συνεχόμενα 24 ώρες(το εικονίδιο του virtual dj κάτω δείχνει ότι γίνεται κάποια επεξεργασία).ίσως είναι λογικό η μεγάλη διάρκεια γιατί έχω γύρω στο 1.5 TERRA μουσική αλλά τι ακριβώς γίνεται με το renaming?γνωρίζει κάποιος?
 

geposted Wed 25 Apr 18 @ 4:31 pm
Το πρόγραμμα ελέγχει όλες τις playlist και όλους τους εικονικούς φακέλους και διορθώνει όπου λείπουν αρχεία (π.χ. αρχεία που μετακίνησες αλλά δεν είχες ενημερώσει την playlist)
 

geposted Thu 26 Apr 18 @ 2:08 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
Οπότε το αφήνω να ''δουλεύει'' από κάτω...και όταν φύγει το renaming ...το κλείνω?
 

geposted Thu 26 Apr 18 @ 4:33 pm
babakisPRO InfinityMember since 2012
pws stamataei auth i diadikasia?? mou to kanei kai emena kai to ekane kai otan epaiza mousiki kai to cpu eftane stigmiea 100% anebase thermokrasia to laptop kai ta sxetika ... yparxei kapoia lush ???
 

geposted Thu 03 May 18 @ 2:05 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)