Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Σχετικά με το Subscription

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

Καλημέρα σε όλους,

Είμαι χρήστης Traktor κυρίως λόγω του ότι μου δόθηκε μαζί με την πρώτη μου κάρτα ήχου αλλά και με τον τωρινό μου controller S2 MK2.
Τελευταία σκεφτομαι όλο και περισσότερο να αρχίσω να χρησιμοποιώ το VDJ. Οχι πως έχω κάποιο σοβαρό παράπονο απο το Traktor αλλά νομίζω πως μου αρέσουν οι browser δυνατότητες του VDJ περισσότερο και έχω και την εντύπωση ότι είναι ¨ελαφρύτερο¨.
Δεν διαθέτω όμως στην παρούσα φάση 300 ευρώ γιά να το αγοράσω εφάπαξ και δεν έχω καταλάβει τι γίνεται ακριβώς με το Sub. Το έχω αντιληφθεί σαν αγορά με δόσεις των 20 περίπου ευρώ το μηνα μέχρι να σημπληρωθούν τα 300 και να σταματήσω να πληρώνω η δεν το έχω καταλάβει καλά ;

Ευχαριστώ πολύ!
 

geposted Thu 14 Jun 18 @ 8:20 am
Όχι, δεν είναι αγορά με δόσεις.

Είναι αυτό ακριβώς που λέει: Συνδρομή.
Όσο πληρώνεις τα 20 ευρώ το μήνα το πρόγραμμα θα λειτουργεί σαν PRO. Όταν σταματήσεις να πληρώνεις το πρόγραμμα θα λειτουργεί σαν Home Free.
Αν πληρώσεις 20 ευρώ 15 μήνες συνεχόμενα και μετά θες να αγοράσεις το PRO Infinity θα πρέπει πάλι να πληρώσεις 300 ευρώ.

Λύσεις:
1. Κατεβάζεις το VirtualDJ και το χρησιμοποιείς δωρεάν με την κονσόλα σου για ένα μήνα (σαν demo) μέχρι να αποφασίσεις τι θα κάνεις

2. Αν αποφασίσεις οτι θέλεις το VirtualDJ και δεν έχεις όλο το ποσό, μπορείς να κάνεις συνδρομή για 2-3 μήνες π.χ. μέχρι να μαζέψεις όλο το απαραίτητο ποσό.

3. Αν εργάζεσαι εποχιακά τότε να ξέρεις οτι την συνδρομή μπορείς να την σταματήσεις και να την ξεκινήσεις όποτε θέλεις. Η ελάχιστη χρέωση είναι για 1 μήνα, και η ελάχιστη διάρκεια συνδρομής είναι ο 1 μήνας.

Υ.Γ.: Τα updates είναι όλα δωρεάν!
 

geposted Thu 14 Jun 18 @ 8:37 am
Καλημερα.!
Εχω το VDJ με συνδρομη 22 Ευρω το μηνα.!Θα ηθελα να ρωτησω οτι την συνδρομη μπορω να την εχω για οσα χρονια θελω χωρις να αγορασω το Virtual με 300 ευρω εφαπαξ.?Και οταν θελω να σταματησω την συνδρομη ποια ειναι η διαδικασια?
 

geposted Fri 22 Jun 18 @ 6:33 am
Ναι, την συνδρομή μπορείς να την έχεις για όσο καιρό θέλεις.
Επίσης μπορείς όποτε θέλεις να την σταματήσεις αλλά και να την ξαναξεκινήσεις αργότερα (αν θελίσεις)
Για να σταματήσεις τη συνδρομή σου, κάνει login εδώ στο site, πας στην σελίδα αγοράς http://www.virtualdj.com/buy/index.html και εκεί που λέει PRO Subscription θα σου έχει ενεργοποιημένο ένα κουμπί Cancel
 

geposted Fri 22 Jun 18 @ 10:21 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
PhantomDeejay wrote :
Όχι, δεν είναι αγορά με δόσεις.

Είναι αυτό ακριβώς που λέει: Συνδρομή.
Όσο πληρώνεις τα 20 ευρώ το μήνα το πρόγραμμα θα λειτουργεί σαν PRO. Όταν σταματήσεις να πληρώνεις το πρόγραμμα θα λειτουργεί σαν Home Free.
Αν πληρώσεις 20 ευρώ 15 μήνες συνεχόμενα και μετά θες να αγοράσεις το PRO Infinity θα πρέπει πάλι να πληρώσεις 300 ευρώ.

Λύσεις:
1. Κατεβάζεις το VirtualDJ και το χρησιμοποιείς δωρεάν με την κονσόλα σου για ένα μήνα (σαν demo) μέχρι να αποφασίσεις τι θα κάνεις

2. Αν αποφασίσεις οτι θέλεις το VirtualDJ και δεν έχεις όλο το ποσό, μπορείς να κάνεις συνδρομή για 2-3 μήνες π.χ. μέχρι να μαζέψεις όλο το απαραίτητο ποσό.

3. Αν εργάζεσαι εποχιακά τότε να ξέρεις οτι την συνδρομή μπορείς να την σταματήσεις και να την ξεκινήσεις όποτε θέλεις. Η ελάχιστη χρέωση είναι για 1 μήνα, και η ελάχιστη διάρκεια συνδρομής είναι ο 1 μήνας.

Υ.Γ.: Τα updates είναι όλα δωρεάν!

νομιζω πως υπαρχει και η επιλογη να αγορασει το προγραμμα μονο για την κονσολα που ηδη εχει και ειναι πιο οικονομικο..

 

geposted Fri 22 Jun 18 @ 11:30 pm
Ναι Πάνο πράγματι υπάρχει η επιλογή να αγοράσω το software γιά να δουλεύει μόνο με τον controller που έχω στα 150 ευρώ.
Ίσως το κάνω, θα το δω.

Οπως και να χει , σας ευχαριστώ γιά την βοήθεια!
 

geposted Mon 25 Jun 18 @ 12:08 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)