Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Κρασάρισμα

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

djachiPRO InfinityMember since 2005
Καλημέρα φίλοι,

κάποιες φορές με την έκδοση 2018 (δεν εχω ακριβως το release ευκαιρο γιατι ειναι στο σταθερο pc στο μαγαζι) το virtual εκει που παιζει, κάνει έναν οξύ ήχο (σαν αυτά τα test tones) και κλείναι το πρόγραμμα και ξανανοίγει μετά από 1 δευτερόλεπτρο περίπου και συνεχίζει από εκεί που έπαιζε το κομμάτι.
Εχω συνδεδεμένη pioneer ddj rr

Πάει στο μυαλό σας τι μπορεί να φταιει; Στο μαγαζι δεν εχω internet για να δειτε τα logs
 

geposted Sat 16 Feb 19 @ 11:01 am
Κάτι παρόμοιο μου συνέβη και εμένα 2-3 φορές (ο ήχος αυτός ακριβώς) αλλά χωρίς να κλείσει το πρόγραμμα. Μου το έκανε σε όλα τα κοντρόλερ μου όταν ενεργοποιούσα συγκεκριμένο εφέ και οφειλοταν στο συγκεκριμένο outaded εφέ (λογικά) γιατί απ όταν το αντικατέστησα δεν μου το ξανάκανε.
 

geposted Sat 16 Feb 19 @ 10:37 pm
Έμενα το έκανε με την ddj sx3 σε δοκιμές που έκανα καθώς έπαιζε έβγαλε έναν οξύ ήχο και σταμάτησε ο ήχος σαν να μην έφτανε η μνήμη για αρκετά δευτερόλεπτα.
Θεώρησα ότι μπορεί να είναι και από το κοντρολερ και για αυτό δουλεύω με την ddj rx χωρίς κανένα πρόβλημα.
Δουλεύω με την τελευταία πάντα έκδοση την early.
 

geposted Mon 18 Feb 19 @ 7:16 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)