Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: SLO uporabniki VirtualDJ-a - forum v Slovenščini!! - Page: 2

Dieser Teil des Themas ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten

daownerHome userMember since 2008
lp mene nekaj zanima kak bi naštimo v vdju da bi eno musko slišal na zvočnikih drugo pa na slušalkah mam 5.1 zvočno pa inštaliran ASIO4ALL, pa mam tud 5.1 slušalke če je možne da bi eno muzko slišal v centru eno pa na frontu to je možno ?
 

geposted Fri 31 Oct 08 @ 5:24 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
zagasper wrote :
No bom probau ce nebo pac nebo
Am a ti mas prou celotno opremo pa ce si ze kdaj preuredu kaksen komad?

LP.



Ja, imam opremo, vec si lahko preberes v mojem blogu. Sicer imam zdaj se 2 gramofona Numark TTX in Ecler Nuo4 mesalko.

Se ne ukvarjam s predelavami, samo mix v zivo ;)

lp
 

geposted Fri 31 Oct 08 @ 5:40 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
daowner wrote :
lp mene nekaj zanima kak bi naštimo v vdju da bi eno musko slišal na zvočnikih drugo pa na slušalkah mam 5.1 zvočno pa inštaliran ASIO4ALL, pa mam tud 5.1 slušalke če je možne da bi eno muzko slišal v centru eno pa na frontu to je možno ?


Pozdrav, se mi zdi da je ta funkcija onemogocena v demo verziji programa. Nisem pa siguren, je pa bila se nekaj casa nazaj. V celi verziji se pa da nastavit vse mozno.

lp

 

geposted Fri 31 Oct 08 @ 5:43 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004

p.s.: Zaenkrat nekateri sumniki ne delajo, zato prosim ce se jih zaradi lazjega branja lahko izogibate. Hvala


 

geposted Fri 31 Oct 08 @ 5:55 am
daownerHome userMember since 2008
mam celo verzijo k mi je dal en
 

geposted Fri 31 Oct 08 @ 7:09 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Ce imas celo verzijo, vpisi serijsko stevilko v tvoj profil (Modify my profile > LICENSES).
 

geposted Fri 31 Oct 08 @ 12:06 pm
No jst sm tut mal gledou po prirocniku k sm ga zravn dubu za controlo in sm zasledu da naj bi blo mozno da se prek zvocnikou slis iz druzga playerja na slusalkah pa iz druzga sam nikjer pa nisem zasledu kaksno zvocno bi mogu nabavt k zdej mam integrirano,mogoce ve kdo?


LP.
 

geposted Sat 01 Nov 08 @ 6:34 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Katero verzijo kontrolerja imas? A nima ze kontorler izhoda za slusalke?? V VDJ nastavis za zvocno kartico ta tvoj kontorler (seveda moras prej imet namescene gonilnike zanj) in ti bodo tudi slusalke delale.
 

geposted Sun 02 Nov 08 @ 3:13 am
Am ne nimam izhoda za slušalke sam je pa tipka na obeh pleyerih pa gor so slusalke gor naslikane pa sm pol prebrau kva pomen in da če to prtsnem in da mam slušalke da se mi iz tistga pleyrja sliš po slušalka iz druzga se sliš pa po zvočnikih.
Gonilniki a za kontlorel al kaj?


LP.
 

geposted Sun 02 Nov 08 @ 4:27 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Imas DJControl ali DJConsole?? po sliki sodec je en ali drugi, ne pa verzija 2. Tako da ce imas DJConsole, nimas tudi nobenih izhodov zadaj?! V tem primeru je treba v nastavitvah zvocne kartice (tiste 5.1 al karkoli ze imas) nastavit "advanced setup" ali nekaj takega in tam nastavit katera stran je na katerem kanalu in na katerem kanalu so slusalke. Tam se malo poigraj. Tisti gumb pa je za poslusat levi oz. desni komad, ja.

Gonilnike za kontroler in zvocno kartico rabis najnovejse. Preveri tudi na strani herculesa za novejso verzijo VirtualDJ-a.

lp
 

geposted Sun 02 Nov 08 @ 10:34 am
Am ja no sory za pomoto Dj Consolo mam aha no ok tnx zaenkrta?

lp.
 

geposted Mon 03 Nov 08 @ 9:29 am
salee15Home userMember since 2008
a ve gdo mogoce kje dobit serijsko st.? imam crackano verzijo, ampak potrebujem eno izvirno serijsko stevilko ki se ni bila uporabljena :/
malo sem pogooglau vendar ne najdem nic pametnega :/ vse serijske so ze bile uporabljene, ki jih najdem tam :S
pomoc?
 

geposted Thu 13 Nov 08 @ 2:32 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Zabranjeno je deljenje programa na forumu, procitaj pravila.
Probaj demo verziju i ako ti se svidja kupi Pro verziju.
 

geposted Thu 13 Nov 08 @ 4:59 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
 

geposted Fri 14 Nov 08 @ 12:20 pm
alenos3Home userMember since 2008
a mi lahko kdo pove kako stran kje lahko dobim efekte in sampler za virtual dj-a
 

geposted Sun 30 Nov 08 @ 9:18 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
 

geposted Sun 30 Nov 08 @ 11:29 am
alenos3Home userMember since 2008
brez da bi kupil se da dobit?
 

geposted Mon 01 Dec 08 @ 9:52 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Zal ne. 2 ali 3 dobis pri demo verziji ce se ne motim, ostali so pa zastonj ko enkrat kupis program.
Link je podal Alf.

lp

 

geposted Mon 01 Dec 08 @ 9:54 am
alenos3Home userMember since 2008
aha ok hvala
 

geposted Mon 01 Dec 08 @ 1:29 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Posodobitev na forumu: od danes naprej delajo tudi šumniki in nekateri ostali znaki ki prej niso.



LP
 

geposted Thu 11 Dec 08 @ 10:27 am
20%