Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: EIMAI KAINOURIOS KAI THELW NA MATHW - Page: 2

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

Einai xara na vlepo enan neo dj sta prota tou bhmata.
mazeye moushkh mazeye xrhmata pare kapoia mhxanhmata kai vres douleia se kamia kafeteria stin geitonia sou.etsi tha matheis.to na matheis na leitourgeis apsoga to virtualdj den se kanei dj.Ama 3ereis kai kanenan dj pes tou na se parei bohtho tou akoma kai xoris xrhmata,tha matheis polla dipla se enan epagkelmatia.
kalh sou epityxia sou eyxomai
 

geposted Sat 14 Mar 09 @ 11:14 am
.....Kai episis na prostheso , an einai dinaton , ksekina kai mathe me c.d afou distixos den yparxoun ta vinilia.
Genika gine d.j me to ayti , kai oxi me to mati.....
Ki apo emena sou eyxomai na exeis kalo ksekinima.
Makari na eixame ki emeis aytes tis voitheies , tis texnologikes , kai apo allous , otan ksekinisame prin polla...xronia.
 

geposted Sat 14 Mar 09 @ 3:23 pm
yiannis64 wrote :
.....Kai episis na prostheso , an einai dinaton , ksekina kai mathe me c.d afou distixos den yparxoun ta vinilia.
Genika gine d.j me to ayti , kai oxi me to mati.....
Ki apo emena sou eyxomai na exeis kalo ksekinima.
Makari na eixame ki emeis aytes tis voitheies , tis texnologikes , kai apo allous , otan ksekinisame prin polla...xronia.


apla symfonoooooooooooooooooooooooooooooooooopoooooooooooooooooo
 

geposted Sun 15 Mar 09 @ 2:32 am
Egw tha se rwthsw kati allo.
Giati theleis na gineis dj?
 

geposted Mon 16 Mar 09 @ 1:47 am
kalispera k apo edw. Neos k ego stin parea sas, Giorgos onomazomai. E opos k o filos p ekane to topic, eimai k ego neos k prospatho oso mporo na xotho k ego oste kapoia mera na gino enas Dj c(:
 

geposted Wed 18 Mar 09 @ 9:13 am
dj-Divas wrote :
kalispera k apo edw. Neos k ego stin parea sas, Giorgos onomazomai. E opos k o filos p ekane to topic, eimai k ego neos k prospatho oso mporo na xotho k ego oste kapoia mera na gino enas Dj c(:


kai sou apantao k edo.....me to na xotheis se ena forum den ginesai dj ....gnorise kanenan dj kai xosouse kanena club ssan vohthos tou...
 

geposted Wed 18 Mar 09 @ 10:01 am
ilias7Home userMember since 2005
KALISPERA KI APO MENA
 

geposted Wed 18 Mar 09 @ 2:51 pm
kalispera . k ego eimai allos enas neos dj . exo ksekinisi n douleo programmata djing edo k kana xrono alla gia xavale . tora thelo na asxolitho perissotero k poio sovara , k pisteuo oti tha voithitho poli me tis simvoules sas .
 

geposted Mon 23 Mar 09 @ 8:17 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)