Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: hercules dj control mp3 + virtual dj pro????

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

kalispera paidia!!!

tha ithela n rwtisw an gietai na xrisimopoiw tin knsola hercules dj control mp3 me to virtual dj pro.rwto dioti tin exw tin konsola edw k mia vdomada k den exw vrei kamia lysi k paizei mono m tin basic pou exei to cd.ena allo provlima einai oti den mporoun n syndiastoun t akoustika m tin konsola...exw lapstop.mipws prepei n valw ekswteriki karta ixou???


HELP PLZ!!!!!!!!!!!
 

geposted Mon 05 Oct 09 @ 12:03 pm
Katarxas prepei na agoraseis to Dj Control Mp3 kai na peraseis to programma pou exei mesa sto cd.
 

geposted Fri 09 Oct 09 @ 7:54 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Min stelnete to software kia to serial pou exete agorasei se kanena, oso kolitos, filos an einai , i oso eseis thelete na boithisete kapoion. Ta serial number tsekarontai me kapoion tropo pou den gnwrizoume akoma. To apotelesma mporei na einai , akoma kai na kleidwthei to programma sas.
 

geposted Sat 14 Nov 09 @ 5:34 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
jumper1821 wrote :
kalispera paidia!!!

tha ithela n rwtisw an gietai na xrisimopoiw tin knsola hercules dj control mp3 me to virtual dj pro.rwto dioti tin exw tin konsola edw k mia vdomada k den exw vrei kamia lysi k paizei mono m tin basic pou exei to cd.ena allo provlima einai oti den mporoun n syndiastoun t akoustika m tin konsola...exw lapstop.mipws prepei n valw ekswteriki karta ixou???


HELP PLZ!!!!!!!!!!!


H hercules edition tou virtual dj einai limited kai paizei me tin konsola pou exeis.
Prepei na agoraseis tin full version tou virual dj gia na exeis oles tis dynatotites tou programmatos.
Kai pistepse me axizei ta lefta tou, i rota opoion theleis se ayto to forum pou to agorase, den to metanoiose kaneis.
 

geposted Sun 15 Nov 09 @ 10:06 am
GeorgeZraf wrote :
Kalhspera filos exw thn lush sto provlima sou mou pire poli wra gia na to vrw omws ta katafera....epeidh edw mesa de mporw na se voithisw steile mou to email sou se munhma kai tha sou dwsw kati sxetika me to provlima sou. :)


Synonomate Giorgo.
Me tin anoxi twn moderators edo xeperases ligo ta oria.
Eimaste sto official site tou virtual dj kai den kanoume tetoia pragmata edo, opos antallages klp.
Ta minimata sou anevainoun level (den svinontai) kai to topic kleinei edo.

Eyxaristo gia tin katanoish.
 

geposted Sun 15 Nov 09 @ 10:11 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)