Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Kaluterh poiothta wav h mp3?

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

Geia sas mages 8elw na rwthsw kati h poiothta wav einai kaluterh - xeiroterh h idia me to mp3?Me endiaferei na m to peite auto epeidh an einai kaluterh ta kommatia p ftiaxnw sto virtual dj na ta apo8hkevw se morfh wav.Vlepw oti to idio tragoudi se wav "pianei" perissotero xwro sto disko me megalh diafora malista kai ktlvainw oti isws auto simainei oti einai kalutero se poiothta!Kai 8a 8ela na rwthsw kati akoma,an meta me ena programma p exw katevasei metatrepsw to wav se wma 8a xalasei h poiothta?Sorry an exei apanth8ei se allo topic h sugekrimenh erwthsh alla epsa3a kai dn vrhka tipota!Thanks ek tn proterwn!
 

geposted Wed 04 Aug 10 @ 5:35 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
google... file mou.
Mou fenetai asteio na apantiso se kati tetoio, sorry.
Kai mia prospatheia na kratisoume kai kapoio epepedo stis syzitiseis tou forum. Kalytera na matheis tin apantisi allou kai na ertheis ...diabasmenos.
Tipota prosopiko mazi sou.
 

geposted Wed 04 Aug 10 @ 6:25 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
 

geposted Wed 04 Aug 10 @ 6:40 am
dn nomizw oti einai 8ema epipedou tou forum, exallou g ayto eimaste edw, g n voh8ame osous dn xeroun. wstoso, k emena proswpika dn me peirazei kapoios pou dn xerei (ka8ws k egw hmoun ekei kapote), alla me peirazei kapoios pou varietai n psaxei k einai malwmenos me to google.

to linkaki pou sou edwse o apopsis, nomizw ekane peripou 3 deyterolepta gia na to vrei.....
 

geposted Wed 04 Aug 10 @ 8:30 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Leonida, ksereis pos kai ego to idio ennousa, alla me ton tropo mou.
Kai kalytera na diabasei olo to katebato sto wikipedia kai na methei gia ta loosy kai loosless format kai na erthei edo gia dieykriniseis, para na parei mia kseri apantisi papagalia, xoris na katalabei tipota kai na tin metaferei kai lathos an kapoios allos ton rotisei ..

Kai ksereis ayti i erotisi einai pagida.... den ksero an sou exei tyxei, kyriws se party me paidakia...
Me rotane "ti kanei ayto to koumpi"... molis tou les se rotaei ti kanei to dipla koumpi, meta to dipla apo to dipla .. ... klp klp...
Tin teleytaia fora pou epeksa se party paidiko eixa mia 16kanali mikrofoniki mazi mou... e, katalabaineis meta apo 2-3 erotiseis, tin akouse to paidaki. !
 

geposted Wed 04 Aug 10 @ 8:39 am
Paidia euxaristw polu,sorry alla merika pragmata ta 3erw merika alla oxi gi auto eftia3a to topic,epeidh eimai sigouros oti kai alloi neoi dn ta 3eroun auta.Vevaia me auta pou rwthsa sas edwsa pasa na grapsete kati gia tn hxo kai tn poiothta tou wste enas new otan bei mesa na ta vrei etoima kai na mn psaxnei...Tespa euxaristw apopsis gia to link.!
 

geposted Wed 04 Aug 10 @ 9:31 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Tin diafora stin poiotita tou mp3 apo ta wav, psaxnwntas tha vreis oti fysika kalytero einai to wav, i an theleis i poiiotita tou original cd einai kalyteri apo ena sympiesmeno mp3.
Parola auta, epeidi ousiastika den rwtas auto akrivws, alla rwtas se ti format na kaneis record, tha sou pw oti i poiotita ixou tis ixografisis den exei na kanei me poio format to grafeis alla me tin poiotita ixou pou exoun ta kommatia pou paizeis.
An dld kanwntas record xrisimopoieis mp3 128 kbs, tote to apotelesma poiotika tha einai autis tis katogorias, aneksartita an esy to kaneis wav i mp3.
Genika an grafeis xrisimopoiwntas mp3 asto mp3 idiou bitrate me auta pou grafeis.
An exeis tragoudia se poiotita wav (asympiesta), tote nai xrisimopoiise wav i sti xeiroteri periptwsi mp3 320 kbs.
 

geposted Wed 04 Aug 10 @ 10:58 am
omologw pws 8a symfwnhsw sto paradeigma me ta paidakia k ta koumpakia....
katalava ti les k ennoeitai pws eimai ths idias apopshs, dystyxws to google dn to xonevoun polloi!
 

geposted Wed 04 Aug 10 @ 11:03 am
Xwris na 8elw na 8i3w kanena nomizw oti oloi eprepe na apantan me ena link opws o apopsis pou na leei ekei phgaine kai des auto pou 8es,h opws o dj dad kai na afhsoun tis upoloipes 8ewries,outws h allws pio polu xrono exasan etsi para an edinan kateu8eian tn apanthsh.!Euxaristw kai 3analew oti dn 8elw na 8i3w kanena!
 

geposted Wed 04 Aug 10 @ 11:08 am
dhladh vghka k malakas apo panw, epeidh sou eipa n ma8eis n googlareis?
 

geposted Wed 04 Aug 10 @ 4:13 pm
dhladh vghka k malakas apo panw, epeidh sou eipa n ma8eis n googlareis?

Oxi file dn eipa auto.Auto p eipa einai oti eimaste ena forum edw an dn kanw la8os kai stoxos mas einai o enas na lunei tis apories tou allou...Opote h pio swsth sumperifora einai auth pou sou eipa...An koita3eis to forum 8a deis pollous na rwtan gia hxeia,mixtes kai diafora...Dld autoi dn mporousan na googlaroun opws les,apla to forum gia mena einai kati san to google kai dn katalavainw to provlhma,einai kati polu sugekrimeno,to opoio afora ton hxo genika kai dn 3efeugei apo to 8ema tou forum!
 

geposted Fri 06 Aug 10 @ 1:08 pm
vlakasman wrote :
Geia sas mages 8elw na rwthsw kati h poiothta wav einai kaluterh - xeiroterh h idia me to mp3?Me endiaferei na m to peite auto epeidh an einai kaluterh ta kommatia p ftiaxnw sto virtual dj na ta apo8hkevw se morfh wav.Vlepw oti to idio tragoudi se wav "pianei" perissotero xwro sto disko me megalh diafora malista kai ktlvainw oti isws auto simainei oti einai kalutero se poiothta!Kai 8a 8ela na rwthsw kati akoma,an meta me ena programma p exw katevasei metatrepsw to wav se wma 8a xalasei h poiothta?Sorry an exei apanth8ei se allo topic h sugekrimenh erwthsh alla epsa3a kai dn vrhka tipota!Thanks ek tn proterwn!


E DEN ANTEXO ALLO......tora katalaba to pseydonymo pou evales
 

geposted Sat 07 Aug 10 @ 12:00 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Paidia .. kleinw to topic giati den exei nohma kai fainete pws arxise na baraei poly kai i zesti...
 

geposted Sat 07 Aug 10 @ 5:09 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)