Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Erxetai .... - Page: 5

Dieser Teil des Themas ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten

aledjoPRO InfinityMember since 2005
olo erxetai kai erxetai...... telika pote erxetaiiiiiiiii??????

exo katantisei psyxasthenis! gia to dafni eimai
tha kano apergia peinas
 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 9:32 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Loipon na ksekatharisoume, alloste to grapsame kai apo tin arxi... DEN ERXETAI ...akoma, exei douleia, kai oso grafo ayto sygxronos exo anoixta kai alla parathyra kai dokimazo pragmata i stelno bug reports klp.
To topic ayto to anoikse o Djdad, otan parousiastike to programma san preview sto AC expo kati pou htan programmatismeno na ginei.
Apo ekei kai pera prepei na teleiosi ayti i fasi tou beta kai otan einai etoimo, tote tha einai etoimo...
Etsi apla.
Etsi loipon oi prospatheies mou na xalarosoume kai na bgoume ligo off-topic se ayto to post einai mallon skopimes, afou den exoume tipota na kanoume kai den tha erthei pio grigora an grafoume edo h an kanoume proseyxes gia na ertei broxi h to vdj7...
ok ?
 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 10:28 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 12:02 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
aledjo wrote :


H apantisi....



(kai to kryfo minima... na fortoneis kai kanena Pink Floyd sto vdj7... oxi mono Gonidi..)
 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 12:33 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Epeidi to topic paei na ginei chill out, na dwsw egw kai mi aalli diastasi ...

Auti ti stigmi vriskomaste se mia fasi opou mporoume na prosthesoume kapoia xaraktiristika akoma. Gia tin akriveia akoma zitame.

Epomenws auto ermineuetai dipla.

Prwton, tha parei akoma kairo mexri na emfanistei i ver 7, ypomoni.

Deuteron kai simantikotero.

Kalo tha itan epeidi kata kairous exete zitisei kapoia pragmata, ta opoia mas diafeugoun, einai eukairia na ta grapsete edw, kai osa den exoun idi ginei na to palepsoume me to Giwrgo.

Ksekineiste loipon.

Gia na dw ...to Greek Forum !
 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 2:02 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
1) shortcut "rename"
2) syxronismo video-mp3 me to tropo pou exo anaferei paliotera.

auta ta 2 einai ta pio simantika gia mena. exei ginei tipota me to 2 i to exoun ksexasei?

edit: a kai pou skeftomoun xronia tora.... (isos na einai yperboliko)
na einai statheros o browser sto psaksimo.
diladi otan exoume kylisei se ena fakelo mexri ti mesi
kai meta kanoume opoiadipote energeia (eite svisoume pio traogudi, eite kanoume rename, eite fygoume apo auto to fakelo kai ksanaepistrepsoume)
na paramenei sto idio simeio pou to eixame afisei!
me poianete? giati tora kanei "reset" kai mperdeuomai.

opos sta browsers sto internet, ama eimaste sto telos tis selidas, kai kanoume ananeosi tote mas dixnei
to simeio pou eimastan prin kai oxi apo tin arxi.
 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 2:13 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Kai ok, den ksero an symfonw apolyta me tin protoboulia tou djdad giati ksero ti tha akolouthisei kai epeisis tha mpoume kai se mia logiki "dia tis eis atopu apagogis" na apokalyptoume xaraktiristika. Ayto den tha ginei. Gia ayto na to theso alios.
An itan 1 xaraktiristiko pou to thelate para poly pio tha itan ayto. (diladi ena o kathenas)
Kai fysika den yposxetai kaneis tipota. Mporei tipota apo oti zitisetai na min ginei, na eimaste sostoi kai na min dinoume entypwseis.

Ps. Hdi polla apo osa exoume syzitisei sto ell. forum exoun zitithei me ton ena i allo tropo.
 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 2:16 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
aledjo wrote :
exei ginei tipota me to 2 i to exoun ksexasei?


Oxi erotiseis please. Tha sou po mono oti nai exoun zitithei, oxi omos an eginan.

 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 2:19 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
apopsis wrote :
aledjo wrote :
exei ginei tipota me to 2 i to exoun ksexasei?


Oxi erotiseis please. Tha sou po mono oti nai exoun zitithei, oxi omos an eginan.



a ok. auto ithela na matho. an telika exei pesei sto trapezi kai to skeftontai. ok

 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 2:22 pm
Quote απο εδώ: http://www.virtualdj.com/forums/129208/Wishes_and_new_features/Some_more_wishes_____p.html

PhantomDeejay wrote :
...
Also, in order to create some really nasty effects we need the ability to specify "BEATS" in a lot more commands and have VDJ wait before it executes the next action. This can be done very easily with a "wait" script command that will be able to accept either beats or milliseconds:
Examples:
"set_cue 99 & reverse & wait 8 & reverse & goto_cue 99 & delete_cue 99"
"loop 4 & wait 16 & loop_half & wait 8 & loop_half & wait 4 & loop_half & wait 4 & loop_half & wait 4 & loop" <--- in this example the wait should count where the player WOULD be without the loop (in order to simplify the beat wait, otherwise it would have to count how many times it looped)
...


Στην παρούσα φάση αν θα ζητούσα ΜΟΝΟ ΕΝΑ πράγμα, θα ήταν αυτο!
 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 2:30 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
pantos ena megalo bima gia to vdj, tha itan na douleue kai san management system
opos to Recordbox tis pioneer!
an mporouse na kanei ola auta pou kanei os tora se management mode tha itan koryfi.
kati tetoio tha mporouse na ginei VDJ8
 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 4:32 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
aledjo wrote :
pantos ena megalo bima gia to vdj, tha itan na douleue kai san management system
opos to Recordbox tis pioneer!
an mporouse na kanei ola auta pou kanei os tora se management mode tha itan koryfi.
kati tetoio tha mporouse na ginei VDJ8


Recordbox= mixvibes
Ti ennoeis management system, san database gia trasfering arxeiwn kai na paizeis aytonoma me ta cdj ?
An nai ayto ginete me synergasia 2 etairiwn den ginete etsi aytonoma.
 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 4:37 pm
Paidia to exete rimaxei to topic. Arakste me to pou anakoinwthike oti vgainei vdj7 kateytheian plakwthikate na mathete plirofories.
Ama thelane na mas poune tha mas legane. Twra to ti exei to ti tha thelame na exei kai to ti den exei tha to doume.
 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 4:38 pm
Apoti akousa padws ta testakia pane kala
 

geposted Wed 25 Aug 10 @ 5:53 pm
Telika mono ego exo ypomoni kai apla perimeno , xoris na zalizo tous idi zalismenous beta testers? (Giorgo , Mpampi k.l.p)
Tha erthei , otan einai etoimo na erthei me to kalo , tha to doulepsoume , kai vlepoume.
 

geposted Thu 26 Aug 10 @ 3:21 am
egv θελω να σκαναρει και να παιζει μεγαλα τρακς πανω απο 10 λεπτα..
 

geposted Thu 26 Aug 10 @ 8:23 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
apopsis wrote :
aledjo wrote :
pantos ena megalo bima gia to vdj, tha itan na douleue kai san management system
opos to Recordbox tis pioneer!
an mporouse na kanei ola auta pou kanei os tora se management mode tha itan koryfi.
kati tetoio tha mporouse na ginei VDJ8


Recordbox= mixvibes
Ti ennoeis management system, san database gia trasfering arxeiwn kai na paizeis aytonoma me ta cdj ?
An nai ayto ginete me synergasia 2 etairiwn den ginete etsi aytonoma.


enoo to vdj na ginetai controler tou cdj! diladi na ginetai i othoni tou cdj.

auti tin idea tin eixa otan eixa piasei proti fora ta cdj400 sta xeria mou.
afou ebgaze diaforetiko ixo se sxesi me to vdj, eite sto scratch eite otidipote,
otan ebaza ta cdj400 san controler, katalaba oti to vdj to xrisimopoiousa
mono san browser!
etsi an to vdj mporouse na ginei i othoni tou vdj400 tote tha diabaze ta tragoudia
pou tha eixe to stickaki to cdj kai tha ta fortone sti mnimi tou cdj400 me ti diafora
oti tha ta epelega apo to vdj kai oxi apo ta koumpia tou cdj400.

etsi an mporouse na apothikeuei kai ta cue kai tis kymatomorfes opos sta cdj2000 tote
tha eite koryfi.

elpizo na katalabes ti enoo
 

geposted Thu 26 Aug 10 @ 1:15 pm
 

geposted Fri 27 Aug 10 @ 3:47 am
Giati den ta kanane 100 ta decks?
 

geposted Fri 27 Aug 10 @ 11:45 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
djsonath wrote :
Giati den ta kanane 100 ta decks?


trelos eisai? poios tha xrisimopoihsei 100 decks?
ta 99 kati ginetai....
 

geposted Fri 27 Aug 10 @ 12:32 pm
36%