Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: VIRTUAL DJ PRO 7 [Current version 7.05b] - Page: 11

Dieser Teil des Themas ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
DjTribal A wrote :
yparxei h dunatothta na kanei analyze to key tou ka8e kommatiou? (opos ginetai me to bpm) H afto ginetai mono an ta fortosoume sto deck?


Otan kaneis analyze ena kommati sou vriskei kai to key opws vriskei kai to bpm, to length k.a. Apla gia ta vlepeis, tha prepei na emfaniseis tin stili Key ston browser (deksi click panw se opoiadipote stili tou browser)

 

geposted Mon 22 Nov 10 @ 12:37 pm
op! Dikio exeis! Eixa dokimasei ta panta ektos ap to na kanw re-analyze k na dw an briskei kai to key. Efxaristw!
 

geposted Mon 22 Nov 10 @ 1:14 pm
hmmm... uparxei mipos tropos na to kanei afto mazika...?
 

geposted Mon 22 Nov 10 @ 2:31 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
ennoeis to analyze..

Ftiakse ena Filter Folder me oti onoma theleis kai Kritirio (Filtro) isscanned=0

Se auto to Filter Folder tha sou exei panta mono ta tragoudia pou den exeis scanarei. Mporeis na ta scanareis ola mazi Ctl+A, deksi klik analyze, i piase kamia 20 aria apo dauta kai kane douleia liga liga.

KAthe fora pou kapoia apo auta tha scanarontai tha vgainoun automata apo to Filter Folder opws episi stha mpainoun kai automata osa kainourgia vazeis xwris na ta scanareis. Dld einai to legomeno monitored folder.

Kai mia kai piasame ta Filter Folders, an thymamai kala kapoios eixe rwtisei pws mporw na vlepw ta freska tragoudia, dld pou exoun mpei stin database ton teleutaio mina as poume
Filter : days since firstseen<31
kai auto opws katalavainete allazei synexeia analoga me tin simerini imerominia kai ta tragoudia pou vazete.
 

geposted Mon 22 Nov 10 @ 2:36 pm
wow, thnx! (proth fora eida afta ta filter folders)

yparxei tropos na doume ola ta filtra pou epitrepontai?
 

geposted Mon 22 Nov 10 @ 2:41 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

geposted Mon 22 Nov 10 @ 2:43 pm
thnx, again

kai mia akoma erothsh, an kanoume analyze se 1 mixtape, pou mporei na exei polla kommatia se diaforetikh klimaka grammena, poio key mas 8a mas emfanisei?
 

geposted Mon 22 Nov 10 @ 2:45 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
DjTribal A wrote :
thnx, again

kai mia akoma erothsh, an kanoume analyze se 1 mixtape, pou mporei na exei polla kommatia se diaforetikh klimaka grammena, poio key mas 8a mas emfanisei?


Edo asto... oute to bpm oute to key mporei na einai aksiopisto se mixed arxeio. Apla den ginetai.

Kala pos zouses toson kairo xoris ta filter folders ?
 

geposted Mon 22 Nov 10 @ 3:20 pm
xrisimopoio para polu ta folders tou itunes, pou miazoun me ta filter folders arketa. (exei top rated, recently added, recently played) kai tis playlists pou exo ftiaksei sto itunes (Afta omos mou deixnane to ti sunebaine me to itunes oxi me to vdj). Ap to VDJ xrisimopoio to history arketa. Alla shmera milame ksetrela8ika me afta ta lifter folders :D
foberh anakalhpsh.

to mono kako oti to analyzing 8a teleiosei se peripou.... 2 bdomades :/
 

geposted Mon 22 Nov 10 @ 4:42 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Kata kairous kai se palaioteres ekdoseis exoun anaferthei crasharismata sto analyze , eidika sto maziko. Gi auto tha sou proteina na ta kaneis se paketa twn 50-100 as poume wste na mporeseis na apomonwseis kapoio arxeio pou mporei na sou dimiourgisei provlima stin poreia (bad file)
Min viasteis na ta kaneis analyze afinwntas to bradya na douleuei.
 

geposted Mon 22 Nov 10 @ 5:10 pm
pali kala pou mou to eipes, giati to ebala na ta kanei ola kai etoimazomoun na to afhsw k na tin pesw!
thnx djdad.
 

geposted Mon 22 Nov 10 @ 6:50 pm
mia diapistosh(?) se periptoseis atonikon tragoudion (kommatia pou den exoun standard "key") to VDJ grafei san key, tin teleftaia nota h sugxordia pou exei to kommati. Mporei na kanw k la8os omos... (alh8eia pos entopizei to "key" to vdj?)
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 11:53 am
DjTribal A wrote :
mia diapistosh(?) se periptoseis atonikon tragoudion (kommatia pou den exoun standard "key") to VDJ grafei san key, tin teleftaia nota h sugxordia pou exei to kommati. Mporei na kanw k la8os omos... (alh8eia pos entopizei to "key" to vdj?)


Μάλλον θες να πεις την πρώτη, καθώς αυτή είναι το πραγματικό κλειδί.
 

geposted Thu 25 Nov 10 @ 2:17 am
thn pragmatikh tonikothta 8es na peis :P :D nai nai, tin proth! sygnomh!
 

geposted Thu 25 Nov 10 @ 11:53 am
geia sas paidia exw ena provlima kai den mporw na kanw record apo virtualdj 7 meso line-in den mou vgazei tin epilogi..sto paliotero tin evgaze
 

geposted Sun 05 Dec 10 @ 9:05 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ara, ..mporeis na xrisimopoihseis tin palioteri, h tin version LE 6,12 pou erxete me tin vms4 kai na kaneis tin douleia sou swsta ?
 

geposted Sun 05 Dec 10 @ 10:36 am
Exeis Dikio Me Thn LE vgazei tin epilogi den to eixa paratirisei, Na sai kala
 

geposted Sun 05 Dec 10 @ 3:48 pm
kalispera paidia....ithela mia voitheia....pos mporo sto vdj 7 na mporo na akouo apo ta ixeia to ena player kai to allo apo ta akoustika???? :/ tha prepei na paro kapoia epipleon karta ixou????an nai...exo vrei mia tha mporeso na kano tin douleia mou???? http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.803330
 

geposted Wed 15 Dec 10 @ 12:18 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Tin douleia sou tha tin kaneis opws tha tin kaneis an agoraseis mia opoiadipote karta ixou apo 5.1 kai panw. Min perimeneis spoudaies apodoseis. An proorizetai gia home xrisi einai ok. An thes omws kati parapanw se poiotita ixou tha prepei na pas peripou sta 100 euros agorazwntas mia NI Audio 2DJ i mia Maya 44 USB.
Diavase episi ki edw ..
http://www.virtualdj.com/forums/99873/Greek_Forum/__931___973___957___948___949___963___951__VirtualDJ___956___949____954___940___961___964___945____942___967___959___965____954___945___953____960___961___959___945___954___959___965___963___964___953___954___942_.html?page=1<br/>
 

geposted Wed 15 Dec 10 @ 12:34 pm
oxi....gia home xrisi pros to paron na kanoume plakitsa..pisteuo na einai ok eee???kai isos xreiasto meta tin voithia sou na sou steilo gia rithmiseis...elpizo na tin exo...:D me pm mn gemizoume to topic..:P
 

geposted Wed 15 Dec 10 @ 12:58 pm
28%