Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Διπλότυπα Τραγούδια

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

elpismPRO InfinityMember since 2015
Καλησπέρα,
Έχω ένα εξωτερικό σκληρό δίσκο στον οποίο εμφανίζεται το εξής πρόβλημα: Κάποια τραγούδια στον ίδιο φάκελο εμφανίζονται διπλά. Διαγράφω το ένα αλλά διαγράφεται και το άλλο. Είναι κάτι σαν ομοίωμα δηλαδή. Μπορώ να κάνω κάτι ώστε να εμφανίζεται μόνο μια φορά ο τίτλος? Ευχαριστώ.
 

geposted Tue 24 Nov 15 @ 2:42 pm
Τα τραγουδια που εμφανιζονται διπλα τα εχεις κ στον σκληρο του υπολογιστη σου?
 

geposted Fri 04 Dec 15 @ 11:37 am
Μήπως στο φάκελο με τα διπλά τραγούδια υπάρχει Playlist που την διαβάζει το πρόγραμμα και σου τα εμφανίζει διπλά ?
Γι αυτό μόλις σβήσεις το αρχείο χάνεται τελείος.
 

geposted Sat 05 Dec 15 @ 8:51 pm
Επειδή έχω το ίδιο πρόβλημα σε mac που μάλλον είναι από την playlist πως το διορθώνουμε?
 

geposted Tue 15 Dec 15 @ 10:56 am
Διαγράφεις το αρχείο της playlist μέσα από το Finder
 

geposted Tue 15 Dec 15 @ 11:29 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Yparxei periptwsi na voithisei kai auto to setting ... showM3UAsFolders (einai sta Advanced Options)
an einai sto "Yes" pou einai kai i default timi, tote tha pairnei tis Plylists san fakelous kai mporei na sta ksanaperasei stin Database.
 

geposted Tue 15 Dec 15 @ 1:48 pm
Δεν διορθώθηκε ακόμα έχει ορισμένα διπλα τραγούδια.
ΠΧ σε ένα φάκελο έχει ένα κομμάτι δυο φορές περασμένο στα windows το δείχνει κανονικά ένα μόλις μεταπήδησα σε mac, λοιπόν μόλις παίζω το κομματι και βγάζει ότι το επαιξα δείχνει και το άλλο ότι το έπαιξα. Το ίδιο κομμάτι μπορεί να το έχω και σε άλλο φάκελο ξανά αλλα δεν πατάω search και μου βγάζει τα ιδια κομμάτια απλώς στον φάκελο τώρα υπάρχουν ορισμένες διπλες εγγραφες.
 

geposted Tue 15 Dec 15 @ 3:13 pm
Το πρόβλημα υπάρχει ακόμα κάποια άλλη λύση?
 

geposted Thu 17 Dec 15 @ 1:13 pm
elpismPRO InfinityMember since 2015
theologos3 wrote :
Τα τραγουδια που εμφανιζονται διπλα τα εχεις κ στον σκληρο του υπολογιστη σου?

Ναι, αλλά πολύ λίγα εμφανίζονται διπλά.
 

geposted Thu 14 Jan 16 @ 2:26 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)