Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: προβλημα με φορτωμα τραγουδιων στα deck!!!

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

geocjPRO InfinityMember since 2009
Καλησπερα στην παρεα και χρονια πολλα!αντιμετωπιζω το εξης προβλημα την τελευταια εβδομαδα.φορτωνω ενα τραγουδι στο deck και εκτος του οτι φορτωνει διακεκομενα μου δημιουργει προβλημα και στο κομματι που παιζει εξω!μου κανει διακοπες και πολλες φορες μου κανει παυση το κομματι μεχρι να φορτωθει το αλλο...ειναι καποια ρυθμιση?το usb ισως?παιζω με το vurtual το 8 με ολα τα updates και με την ergo!το internet ειναι off οπως και η μπαταρια.το λαπτοπ ειναι vaio και εχει 4 giga ram 2πυρηνο στα 2,4..
 

geposted Wed 30 Dec 15 @ 8:29 pm
Τι μεγέθους αρχεία φορτώνεις; Μήπως αυτό στο κάνει όταν φορτώνεις μεγάλα αρχεία; Π.χ. 10-12 λεπτά ή και μεγαλύτερα;
 

geposted Tue 05 Jan 16 @ 7:11 am
geocjPRO InfinityMember since 2009
Καλησπερα...αργησα να απαντησω λογο καποιου προβληματος υγειας.ειναι μεγαλα
τα κομματια που παιζω...απο 6 εως 9 λεπτα...
 

geposted Sun 17 Jan 16 @ 5:14 pm
Δες λίγο την ρύθμιση loadPriority σε τι τιμή είναι και δοκίμασε να την χαμηλώσεις.
Επίσης πες μου πόση CPU και πόση RAM καταναλώνει συνήθως το VirtualDj όταν τρέχει, αλλά και γενικότερα πόση CPU και RAM έχει ελεύθερη ο υπολογιστής σου την ίδια στιγμή (πχ. Το VirtualDj τρώει 20% CPU αλλά η χρήση της CPU του υπολογιστή είναι 85% ή το VirtualDj χρησιμοποιεί 2GB RAM αλλά ο υπολογιστής έχει ελεύθερα μόλις 512MB)
 

geposted Mon 18 Jan 16 @ 1:14 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)