Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Πρόβλημα με Reloop mixage IE

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

Χαιρετώ, έχω μεγάλο πρόβλημα με το mixage interface edition της reloop. Το midi είναι μεταχειρισμένο και το αγόρασα πρόσφατα για δεύτερο, το συνδέω λοιπόν (στα windows δεν εμφανίζεται καν σήμα ότι συνδέθηκε νέα συσκευή και ψάχνει για drivers κτλ....) και πατάω το κουμπί για να ανοίξει. Ανοίγει κανονικά, περνάει μια γύρα όλα τα φωτάκια και μετά μένει ανοιχτό μόνο το Power led. Όταν ανοίγω το virtual λοιπόν είναι σαν να μην υπάρχει..... δεν την αναγνωρίζει καν... Προσπάθησα να κάνω μέχρι και update στο firmware της αλλά απέτυχε (έκανα update ακόμα και με την έκδοση 1.4 που λέγαν ότι είναι η καλύτερη για το controller αυτό)...... Πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.....
Έχει τύχει κάτι ανάλογο σε κάποιον άλλο ή έχετε να προτείνεται κάτι;;
Σημείωση* Χρησιμοποιώ την έκδοση pro 7.0.5 του vdj

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!
 

geposted Sun 03 Jan 16 @ 4:19 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
ΓΙΑ να μην μπορεί να "διαβάσει" το vdj την κονσόλα, η κονσόλα σου είναι μεταγενέστερη άπω την εκδοσή του προγράμματος που χρησιμοποιείς. Εξάλλου το 7.04 είναι πολύ παλιά έκδοση και θα πρέπει να αναβαθμίσεις το πρόγραμμα σου
 

geposted Sun 03 Jan 16 @ 4:34 pm
Εγώ από ότι διάβασα εδώ η έκδοση 7 περιέχει μέσα το controller μου (reloop mixage).. Το μόνο που δεν έλεγε είναι το interface edition. Λες αν κάνω αναβάθμιση του προγράμματος να φτιάξει; Έχω μείνει ευχαριστημένος με αυτή την έκδοση του προγράμματος γιαυτό και την κρατούσα αλλά μάλλον ήρθε ο καιρός να αναβαθμίσω..
 

geposted Sun 03 Jan 16 @ 4:40 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)