Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: vdj 7 μπορω?

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

γεια σας και καλη χρονια
ειμαι νεος χρηστης vdj αν και χρονια dj
το ερωτημα μου ειναι το εξης
θελω να αγορασω την sx2 pioneer νομιζω απ οτι εχω διαβασει υποστηριζεται απο το vdj8 ( διορθωστε με αν κανω λαθος )
το προβλημα ειναι οτι δεν μου καθεται καλα η 8 εκδοση και προτιμαω την 7 οποτε τι εναλλακτικες εχουμε? δεν ανεφερα παραπανω οτι θελω να αγορασω και μια αδεια pro εχω le
μπορω να αγορασω 7? θα υποστηριζει την sx2? εχω και μια νιουμαρκ n4 οποτε αν αγορασω την αδεια με τα 299 δεν θα εχω προβλημα μαλλον ε? η πρεπει να κανω κατι αλλο
συγνωμη γιατι η ερωτηση μου μπορει να φενεται απλοικη αλλα επειδη θα δαπανησω αρκετα χρηματα για κονσολα και αδεια θελεω να ειμαι σιγουρος ευχαριστω καλη χρονια
 

geposted Tue 05 Jan 16 @ 11:36 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
η άδεια pro σου δίνει και την 7 άλλα και την 8!!!
την sx2 νομίζω δεν την υποστηρίζει η 7
 

geposted Tue 05 Jan 16 @ 12:17 pm
Για να πάρουμε τα πράγματα με τη σειρά:
1) Η SX2 υποστηρίζεται πλήρως από το VirtualDj 8
2) Η SX2 δεν υποστηρίζεται (και ούτε πρόκειται) από το VirtualDj 7
3) Με το VirtualDj 8 PRO Infinity μπορείς να κατεβάσεις και το VirtualDj 7 PRO Full
4) Αν έχεις προβλήματα με το 8 εδώ είμαστε να τα λύσουμε. Υποθέτω οτι δεν αναφέρεσαι σε κάποια "πειραγμένη" έκδοση, έτσι; Τρέχω το 8 καθημερινά σε υπολογιστή του 2008 χωρίς προβλήματα. Οπότε αν έχεις κάποιο πρόβλημα μπορείς να μας πεις τι και να το λύσουμε :)
 

geposted Tue 05 Jan 16 @ 1:58 pm
ευχαριστω για την απαντηση το μονο προβλημα ειναι οτι δεν μου αρεσουν οι αλλαγες στο vdj 8 και προτιμω το 7 ( το le δουλευω)
αν δεν γινεται αναγκαστικα θα παμε στην 8 εκδοση θα την συνηθισουμε που θα παει λογικα θα ειναι καλυτερη απο την 7
οταν λεω δεν μου καθεται εννοω οπτικα και μονο, στην demo που κατεβασα
ευχαριστω και καλη χρονια!!
 

geposted Tue 05 Jan 16 @ 4:01 pm
ankosPRO InfinityMember since 2009
δουλεξετην λίγο και θα αλλαξεις γνώμη.Κατέβασε και ένα σκιν που θα σου αρέσει οπτικά και θα είσαι μια χαρά
 

geposted Tue 05 Jan 16 @ 6:33 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)