Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Πρόβλημα με auto update & waveform σε El Capitan

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

Εδώ και λίγες μέρες πέρασα τα El Capitan.
2 σημαντικά προβλήματα που είχα (διακοπή του ήχουν για 2-3 δευτερόλεπτα και πρόβλημα στην κυματομορφή του δεξιού player) λύθηκαν.
Έχουν εμφανιστεί ομως τα εξής:
- Η κυματομορφή δεν έχει ομαλή ροή (όπως είχε μέχρι στιγμής). Φαίνεται σα να κάνει σπασίματα. Δε δημιουργεί κάποιο πρόβλημα αλλά είναι λίγο σπαστικό.
- Δεν κάνει σωστά auto update. Μου εμφανίζει το μήνυμα ότι υπάρχει νέα έκδοση και αν θέλω να τη χρησιμοιήσω αλλά όταν πατήσω "Ναι" δεν την εγκαθιστά και μου ξαναεμφανίζει το ίδιο παράθυρο με την ερώτηση.

έχει κάποιος καμιά ιδέα;
 

geposted Tue 16 Feb 16 @ 11:24 pm
tassos_k wrote :
- Δεν κάνει σωστά auto update. Μου εμφανίζει το μήνυμα ότι υπάρχει νέα έκδοση και αν θέλω να τη χρησιμοιήσω αλλά όταν πατήσω "Ναι" δεν την εγκαθιστά και μου ξαναεμφανίζει το ίδιο παράθυρο με την ερώτηση


Αυτό το κάνει και σε μένα.
 

geposted Wed 17 Feb 16 @ 10:14 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Diagrapste to arxeio .ready pou tha vreite sto fakelo Documents/VirtualDJ/Cache.
Epanekineiste ton ypologisti
Trekste ksana to VirtualDJ.

Se poia build eiste ?
 

geposted Wed 17 Feb 16 @ 1:54 pm
Εγώ είμαι στην 2832 και το αρχείο που διέγραψα ήταν 2844.ready
 

geposted Wed 17 Feb 16 @ 5:11 pm
Εγώ είμαι στη 2844.1116, αλλά την εγκατέστησα χτες χειροκίνητα (την κατέβασα και απεγκατέστησα την προηγούμενη).
Θα το τσεκάρω την επόμενη φορά που θα μου βγάλει update, αν έχω .ready αρχείο στο path που έδωσες.
 

geposted Wed 17 Feb 16 @ 9:52 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)