Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Πρόβλημα με ddj ergo

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

grpilotPRO InfinityMember since 2002
Καλήμερα, έπαιζα χτες και μου έκανε το εξής η κονσόλα μου...
στο αριστερό μου deck πάταγα το Play και μου γύρναγε με ανάποδη φορά το τραγούδι (δεν είχε πατηθεί το backspin η τίποτα ανάλογο).
Μου το έκανε 2-3 φορές και αναγκάστηκα να κάνω επανεκκίνηση μες το πάρτι (ρεζίλη έγινα).....
τι να φταίει ???????
SOOOSSS
 

geposted Sun 28 Feb 16 @ 10:06 am
grpilotPRO InfinityMember since 2002
grpilot wrote :
Καλήμερα, έπαιζα χτες και μου έκανε το εξής η κονσόλα μου...
στο αριστερό μου deck πάταγα το Play και μου γύρναγε με ανάποδη φορά το τραγούδι (δεν είχε πατηθεί το backspin η τίποτα ανάλογο).
Μου το έκανε 2-3 φορές και αναγκάστηκα να κάνω επανεκκίνηση μες το πάρτι (ρεζίλη έγινα).....
τι να φταίει ???????
SOOOSSS


Κανείς δεν ξέρει κάτι να μου πει????
 

geposted Sun 28 Feb 16 @ 4:07 pm
Έπαιζες με κάποια κονσόλα; Και ποια;
Υπάρχουν οι εντολές "reverse" και "dump" οι οποίες και οι δύο μπορούν να προκαλέσουν ανάποδη περιστροφή του deck και υπάρχουν σαν εντολές σε πολλές κονσόλες και ειδικά της Pioneer.
 

geposted Mon 29 Feb 16 @ 8:18 am
grpilotPRO InfinityMember since 2002
με την pioneer ddj ergo αλλα οπως ειπα δεν ειχε πατηθει κατι απο εντολες...
 

geposted Mon 29 Feb 16 @ 8:23 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ap'oti vlepw xrisimopoiouses malon to Pioneer Ergo v8 skin. To skin exei tin entoli REVERSE san right-click panw sto PLAY button. Ara mporei na ekanes kapoio deksi klik panw sto skin kata lathos
 

geposted Mon 29 Feb 16 @ 1:16 pm
grpilotPRO InfinityMember since 2002
ναι αυτο χρησιμοποιώ..... μετα απο δυο χρονια χρήσης του vdj 8 να έκανα τόσο λαθος... ισως,
και πως το διορθώνεις αν ξαναγίνει?

και ειναι φυσιολογικό να παω να παίξω με το αλλο deck to (c) και να να μην μου βγάζει ηχο καθόλου ώστε να αναγκαστώ να κάνω restart?
 

geposted Mon 29 Feb 16 @ 6:59 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
H entoli Reverse einai toggle, diladi an ksana-patithei/ksana-energopoiithei, epanerxetai sto default playing.
Ara an ksanasymvei apla kaneis right-click sto PLAY koumpi tou skin sto deck pou paizei anapoda.
 

geposted Mon 29 Feb 16 @ 8:20 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)