Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΑΓΟΡΑ VIRTUALDJ 8 PRO "INFINITY"

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

Μια ερωτηση παρακαλω,οταν αγορασω το virtual dj 8 pro infinity και αλαξω υπολογιστη τη γινεται τοτε ξανα εγκαθηστω το προγραμμα και περναω καποιο κωδικο που θα εχω παρει απο εσας?
 

geposted Tue 10 Oct 17 @ 8:13 pm
Εγκαθιστάς το πρόγραμμα και κάνεις login με τα στοιχεία σου.
Το VirtualDj 8 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΩΔΙΚΟΥΣ
Αυτό που ξεκλειδώνει το πρόγραμμα είναι το προφίλ σου (και γι αυτό και πρέπει να κάνεις log-in)
Log-in μπορείς να κάνεις σε όσους υπολογιστές θέλεις, αλλά μόνο οι τελευταίοι 2 (στη σειρά που κάνεις log-in) θα έχουν τις δυνατότητες PRO ενεργοποιημένες.
Για να χρησιμοποιήσεις τις δυνατότητες PRO σε υπολογιστή που είχες κάνει πιο παλιά log-in (και δεν ανήκει στους 2 τελευταίους με χρονολογική σειρά) θα πρέπει να ξανακάνεις log-in.
 

geposted Wed 11 Oct 17 @ 1:23 pm
govou30Home userMember since 2019
Ειμαι κατοχος ενος pionner ddj 400 με δικο του προγραμμα(rekordbox).ομως αγοραζω με μηνιαια αδεια το virtyal dj 8 pro οποτε μου χρειαζεται.στην τελευταια αγορα εκανα και την τελευταια ενημερωση που μου ηρθε ομως δεν μου αρεσε καθολου(εμφανιση vinyl version) δοκιμασα και τις εμφανισεις απο τις ρυθμισεις του προγραμματος ομως ουτε αυτες μου αρεσουν.μπορω με καποιο τροπο να επαναφερω την προηγουμενη κατασταση?(μιλαω καθαρα για την εμφανιση!!) Ευχαριστω
 

geposted Tue 22 Oct 19 @ 9:48 pm
Στα skins του προγράμματος υπάρχει και η επιλογή "Οld"
Ανοίγεις τις ρυθμίσεις, πατάς την καρτέλα εμφάνιση και αριστερά επιλέγεις "Old"
 

geposted Wed 23 Oct 19 @ 7:43 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)