Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: SKIN ΠΡΟΜΠΛΕΜ

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

γεια χαρα στην παρεα ενα θεματακι οχι τοσο σημαντικο αλλα με ενοχλει
δουλευω το σκιν controler by dennyo και τοσα χρονια που το δουλευα με την 32 bit εκδοση δεν ειχα κανενα θεμα
με το που αλλαξα στην 64 ( ναι λογω stems ) εχω ενα θεμα στο ρολοι του jog ενω δηλαδη πριν μου εδειχνε δυο ρολογια ενα που ετρεχε κανονικα και ενα αναποδα τωρα με αναγκαζει να επιλεξω μονο ενα δεν γνωριζω τον λογο παρακατω βαζω και μια φωτο για να σας βοηθησει να καταλαβετε τι εννοω
εχει κανεις καμια ιδεα πως μπορω αν μπορω να το φτιαξω?
ευχαριστω εκ των προτερων
 

geposted Tue 08 Sep 20 @ 7:56 pm
ναι οντως τωρα το παρατηρησα και εγω...
κριμα εαν δεν μπορει να φτιαχτει γιατι το σκιν με ειχε βολεψει πολυ εδω και 3 χρονια...
 

geposted Wed 09 Sep 20 @ 9:14 am
Να κάνετε κλικ επάνω στο ρολόι και θα αλλάξει αυτό ισχύει για την τελευταία έκδοση του skin.
 

geposted Wed 09 Sep 20 @ 9:39 am
KAPPASDJ wrote :
Να κάνετε κλικ επάνω στο ρολόι και θα αλλάξει αυτό ισχύει για την τελευταία έκδοση του skin.



δεν ειναι τοσο απλο δυστυχως....θα το ειχα βρει καποιος αλλος ξερει κατι?
 

geposted Wed 09 Sep 20 @ 9:47 am
Μια χαρά δουλεύει σ έμενα κάποια επιλογή ίσως το δεσμεύει θα το βρεις γιατί κι εμένα δεν μου άρεσε στην αρχή αλλά το βρήκα
https://youtu.be/4r8YMZe9TfI
 

geposted Wed 09 Sep 20 @ 10:25 am
Να ξετικάρετε στα jog την επιλογή joscratch και θα δουλέψει κανονικά.
Αν την έχετε επιλέξει τώρα που το δοκίμασα όντως δεν αλλάζει.
 

geposted Wed 09 Sep 20 @ 10:34 am
KAPPASDJ wrote :
Να ξετικάρετε στα jog την επιλογή joscratch και θα δουλέψει κανονικά.
Αν την έχετε επιλέξει τώρα που το δοκίμασα όντως δεν αλλάζει.


ευχαριστω για την προσπαθεια σου να βοηθησεις αλλα πρεπει να καταλαβεις οτι εσυ εχεις αλλο σκιν και εμεις μιλαμε για αλλο
ο dynnyo δεν εχει ενα σκιν και εσυ εχεις μαλλον το hd η το 2020
εμεις μιλαμε για το σκιν controler και αυτα που γραφεις δεν ισχυουν στο δικο μας το ελενξα
εκτος αν κανω πια τοσο λαθος οποτε επιφυλασομαι
 

geposted Wed 09 Sep 20 @ 2:43 pm
Δεν το έχω "δουλέψει" το skin, οπότε δεν ξέρω εάν από κάποια ρύθμιση μπορεί να αλλάξει εμφάνιση το συγκεκριμένο πεδίο. Εάν όχι, απαιτεί κάποιες προσθήκες στον κώδικα. Τώρα, το ποιος έχει την όρεξη να το κάνει αυτό, είναι μία άλλη ιστορία... :P
 

geposted Wed 09 Sep 20 @ 3:28 pm
Αυτό δουλεύω που έχει ανεβάσει τελευταία αν είναι κάποιο άλλο μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω.
 

geposted Wed 09 Sep 20 @ 4:57 pm
Theios Giorgos wrote :
Δεν το έχω "δουλέψει" το skin, οπότε δεν ξέρω εάν από κάποια ρύθμιση μπορεί να αλλάξει εμφάνιση το συγκεκριμένο πεδίο. Εάν όχι, απαιτεί κάποιες προσθήκες στον κώδικα. Τώρα, το ποιος έχει την όρεξη να το κάνει αυτό, είναι μία άλλη ιστορία... :P

αυτο που με ψιλοπαραξενευει θειε ειναι οτι στην εκδοση 32 δεν εχει προβλημα στην 64 το κανει τελως παντων δεν ειναι και καποιο σημαντικο θεμα απλα το συγκεκριμμενο σκιν με ειχε βολεψει για τα 4 ντεκ που χρησημοποιω ενω τα αλλα το ιδιου δεν εχουν τις λειτουργιες που θελω
δεν ξερω αν στειλω στον ιδιο τον dennyo ενα μυνημα μαλλον αυτο θα κανω

 

geposted Wed 09 Sep 20 @ 6:48 pm
απ οτι βλεπω και το hd το κανει μονο το 2000 ειναι οκ αλλα αυτα τα δυο ειναι ιδια το controler ειναι λιγο διαφορετικο τουλαχιστον ως τις wave γραμμες που με ενδιαφερουν
 

geposted Wed 09 Sep 20 @ 8:00 pm
stlvsPRO InfinityMember since 2018
Αρχικα απεγκατεστησε το και ξαναεγκατεστησε το.. Η τελευταια Version ειναι η 3.1.5.. Εαν στρωσει καλως..εαν οχι δοκιμασε στο "text fontsize" > normal font,εκει λογικα θα ειναι ενταξει...
 

geposted Thu 10 Sep 20 @ 2:21 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)