Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΑΔΕΙΑΣ
Γεια σας. Έχω αγοράσει άδεια του vdj για ένα μήνα αλλά δε ξέρω πως να την ενεργοποιησω. Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος;
 

geposted Fri 16 Jul 21 @ 9:42 am
Κάνεις log-in στο πρόγραμμα με τα ίδια στοιχεία που έκανες log-in εδώ στο forum
 

geposted Fri 16 Jul 21 @ 10:37 am
Προσπαθώ αλλά μέσα απο το προγραμμα δεν βρισκει τον σερβερ. Η συνδεση μου ειναι οκ
 

geposted Fri 16 Jul 21 @ 12:10 pm
Προαφανώς από κάποιο crack που είχες παλιώτερα μπλοκάρεται η σύνδεση. Επικονώνησε με το support για να σου δώσουν το σωστό εργαλείο να ξεμπλοκαριστεί η σύνδεση

Επίσης θερμή παράκληση:
Γράψε οτι θέλεις μόνο εδώ. Δεν χρειάζεται να γράφεις τα ίδια πράγματα σε δύο και τρία νήματα (threads)
Απ' οτι βλέπεις σου έχουμε ήδη απαντήσει εδώ οπότε δεν χρειάζεται να γράφεις και στο άλλο νήμα.
 

geposted Fri 16 Jul 21 @ 12:18 pm
Οκ ευχαριστώ
 

geposted Fri 16 Jul 21 @ 12:20 pm
Δυστυχως το προβλημα παραμενει. Δε βρηκα κατι στο Support που να βοηθησει. Παλια χρησιμοποιουσα ενα crack αλλα τωρα θα το δουλεψω επαγγελματικά και πηρα το pro. Εν τω μεταξύ οταν απεγκατέστησα το παλιό έσβησα και όλα τα folders εγκατάστασης. Εβαλα το πρόγραμμα που κατέβασα απο τη σελίδα του vdj και μου βγάζει (system unstable because of crack installed) Μηπως θα πρεπει να κανω φορματ το laptop μπας και ξεμεινε καπου καποιο αρχειο απο το παλιο;
 

geposted Fri 16 Jul 21 @ 2:59 pm
Καλημέρα, αγόρασα το virtual pro 23. Πάω να κάνω εγραφη χρήστη και άδειας και μου γράφει το παρακάτω μήνυμα. Ξέρει κανένας τι πρέπει να κάνω;
 

geposted Wed 08 Mar 23 @ 12:46 am
καλημέρα
είσαι συνδεδεμένος στο ίντερνετ και σου βγάζει αυτό το μήνυμα;
 

geposted Wed 08 Mar 23 @ 7:37 am
freemind11 wrote :
καλημέρα
είσαι συνδεδεμένος στο ίντερνετ και σου βγάζει αυτό το μήνυμα;



ΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ
 

geposted Wed 08 Mar 23 @ 9:27 am
 

geposted Wed 08 Mar 23 @ 10:38 am
 

geposted Wed 08 Mar 23 @ 11:43 am
εχω το vdj pro με μηνιαια συνδρομη.
βλεπω οτι με τραβαει τα χρηματα μονο του καθε μηνα.
Πως μπορω να το αλλαξω αυτο?
Θελω να το ανανεωνω οποτε θελεω εγω
 

geposted Thu 16 Mar 23 @ 11:52 am
Ακυρώνεις την συνδρομή σου. Είτε μέσα από το πρόγραμμα, είτε από εδώ https://www.virtualdj.com/buy/index.html

Θα πρέπει φυσικά να είσαι συνδεμένος.

Όταν θελήσεις να ανανεώσεις ξανά, ξεκινάς μια καινούργια συνδρομή.
 

geposted Fri 17 Mar 23 @ 12:20 am
Χαίρεται. Ήθελα να μάθω άν υπάρχει τρόπος να γίνουν backup τα Tracks που έχω κάνει Colors διότι όταν μεταφέρω τους φακέλλους μου με τις λίστες σε άλλο laptop μόνο μερικά τα αναγνωρίζει με το χρώμα αλλά τα περισσότερα είναι ξανά άσπρα.
 

geposted Sun 17 Mar 24 @ 8:55 pm
Τα "χρώματα" αποθηκεύονται στη βάση δεδομένων.
Δεν ξέρω πως μεταφέρεις αρχεία, αλλά αν δεν λαμβάνεις τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να ενημερώνεται η ΒΔ στον καινούργιο υπολογιστή, είναι λογικό να "χάνει" τα χρώματα.

Ο πιο εύκολος και σωστός τρόπος για μεταφορά αρχείων από ένα υπολογιστή σε άλλο είναι:

1) Κάνουμε copy τα αρχεία που θέλουμε να αντιγράψουμε ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ VIRTUALDJ (χρησιμοποπιώντας τα file operations του VirtualDJ) σε ένα φλασάκι

2) Στον δεύτερο υπολογιστή, αφού συνδέσουμε το φλασάκι, τότε ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ VIRTUALDJ κάνουμε copy/move τα αρχεία στη θέση / στις θέσεις που θέλουμε στον καινούργιο υπολογιστή.

Έτσι η ΒΔ του δεύτερου υπολογιστή ενημερώνεται αυτόματα και το πρόγραμμα μεταφέρει και χρώματα/cues κτλ στον δεύτερο υπολογιστή.
 

geposted Mon 18 Mar 24 @ 4:16 pm
Ευχαριστώ, να σαι καλά.
 

geposted Tue 19 Mar 24 @ 6:44 pm
εχω αγορασει αυτο VirtualDJ PRO Infinity και δεν μπορω να συνδεθω στο VirtualDJ,,γιατι?
 

geposted 21 minutes ago