Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Crash report
Καλησπερα. Χρόνια πολλά και καλή Σαρακοστή σε όλους. Λίγο μετά τις 19:00 πρέπει να έχει ανεβεί ένα crash report καθώς στη προσπάθεια μου να σύρω το sidelist πάνω το πρόγραμμα crash -άρε. Κάτι που μου το είχε κάνει και το καλοκαίρι. Παρακαλώ τους διαχειριστές αν μπορούν να βοηθήσουν να βρω τι φταίει.
Mac m1 16gb
V2023-I b7921
 

geposted Mon 18 Mar 24 @ 7:13 pm
Το έχει δει κανείς ρε παιδιά αυτό το report?
 

geposted Thu 21 Mar 24 @ 8:19 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Χρησιμοποιείς την Sidelist κάτω από την βασική λίστα , και προσπάθησες να την μεγαλώσεις προς τα πάνω ?
Πιθανώς έχει φτιαχτεί στην Early Access 8000
 

geposted Thu 21 Mar 24 @ 10:27 am
Ακριβως αυτό. Πάω να την σύρω από κάτω προς τα επάνω Μπαμπη. Μου το έκανε και το καλοκαίρι δυο φορές. Σταμάτησε και με αιφνιδίασε την Κυριακή που το ξαναέκανε.
 

geposted Thu 21 Mar 24 @ 10:32 am
Αλλο ενα crash report πρεπει να ηρθε απο εμενα στις 20¨45 . Τρεχοντας την τελευταια εκδοση 2024 b8055.. Θα με βοηθουσε αφανταστα να μου πειτε τι λεει να προσανατολιστω καπου... ευχαριστω πολυ
 

geposted Tue 02 Apr 24 @ 5:50 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Θα βοηθουσε αν μας ελεγες τι προηγηθηκε του crash, δλδ αν εκανες καποια συγκεκριμενη ενεργεια.

Η μηπως ειναι παλι το ιδιο οπως το πρωτο ?
 

geposted Tue 02 Apr 24 @ 10:27 pm
Καταρχην Μπαμπη σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση...
Συγχρονιζε καποιους φακελους (με αρκετα κομματια) με το cloud drive. Οσες φορες δοκιμασα να φορτωσω τραγουδι κρασαρε. Μονο οταν εκλεισα τα stems επαιξε κανονικα.
 

geposted Tue 02 Apr 24 @ 10:31 pm