Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Virtual dj 5rev7 - recovery

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

Filoi mou 8a h8ela na me boh8hsete se kapoia sobara problhmata pou antimetwpizw akoma. Exw agorasei controller RMX kai egkatesthmeno programma vdj 5rev7. To doulevw se laptop me epe3ergasth pentium4, 2.4 me 2 giga ram kai windows XPprofes. Prose3a apo thn wra pou egkatestisa to programma oti einai arketa bary, sxetika me tis prohgoumenes version. Argei na fortwsei to track se opoiodhpote apo ta 2 deck. Meta apo ligo prose3a oti thn wra pou tou ebaza track, midenize apo mono toy to gain kai den akouga to tragoudi, me de3i klik epanw sto gain, epestrefe 0 db. Ena allo problima poly sobarotero apo ayta pou perigrafw htan, oti enw douleve to laptop mou peta3e 3 fores mhnyma gia recovery kai molis to patousa ekleine mono toy to programma. Ayto mou to parousiase en wra ergasias.Gnwrizei kaneis kati gi ayto? exei symbei kati analogo? h mono se emena symbainei. Einai problhma ths RMX? einai problhma toy software? 8a bgei kapoio update.Mhpws an balw prohgoumenh ekdosh leitourghsei kalytera?
Please boh8hste me giaiti mou dysxairenei thn ergasia mou. Sas eyxaristw ek twn proterwn.
 

geposted Tue 03 Jun 08 @ 8:21 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
An kai den exw tin RMX, mporeis sigoura na kaneis update stin 5.1 pou exoun diorthwsei polla bugs oson afora tin RMX. Gia to gain kai gia to argo fortwma twn tragoudiwn des to "auto gain" sta options kai paikse ligo me ta "Safe mode" kai "Overclock" sta Performances. To Latency sto "Auto". Genika to argo fortwma twn tragoudiwn ofeiletai se pollous paragontes pou exoun na kanoun me to setup tou ypologisti, alla to megalytero rollo ton paizei i karta ixou. An baleis tin karta ixou tou laptop gia dokimi tha deis to fortwma pio grigoro.
 

geposted Wed 04 Jun 08 @ 11:53 am
File djdad se eyxaristw gia tis polytimes odhgies sou kai symboules sou, na se enhmerwsw omws oti:
Kapou eixa diabasei sto forum edw, oti h RMX leitoyrgei apo thn ekdosh 5.07 kai panw, me prohgoumenes ekdoseis den leitoyrgei.
Exw thn 5.03 pou eixa prin sto laptop, na dokimasw na thn balw h opoia epaize apsoga me to prohgoumeno hercules? h 8a ta kanw xeirotera?
Sta option pou mou grafeis, einai tsekarismenh h leitoyrgia gia to gain sto (auto-remember) kai sto auto sketo pali ta idia ekane. Ekeino pou me trellane kai den to eixa synanthsei, einai pou mou peta3e to mhnyma recovery kai ekleine to programma 3 fores.. Ayto se kammia ekdosh tosa xronia pou leitoyrgw, den to eixa synanthsei. Sta permormances einai klikarismena to latency sto auto ontws, den to eixa peira3ei. Epishs exeis dikio me thn karta hxou tou laptop, oti to fortwma ontws einai pio grigora apo thn RMX. To kako omws einai oti pairnw apo thn RMX kai tis 2 e3odous kai toys odhgw se e3wteriko mikth, gia to left kai right deck. Den mi3arw apo thn RMX apla thn xrhsimopoiw gia ta que kai play kai ta jog. Epishs den anaboun ola ta lampakia ths RMX, yparxei kapoio kolpo pou den exw kanei swsta? As me diafwtisei kapoios.
Eyxaristw poly!!
 

geposted Wed 04 Jun 08 @ 5:28 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
katevase tin 5.1 kai dokimase tin.
 

geposted Wed 04 Jun 08 @ 7:14 pm
stin periptwsi pou pali den 8a sou douleyei . . . koita3e ta reymata. (h rmx exei trofodosia h' pairnei mono apo to usb ?)
An den exei bale (an exei eisodo gia trofodotiko).
To lew ayto giati to munhma 'recovery' mporei na einai apo ptwsi reymatos (sta usb) opote dikaiologeitai.
Synh8ws oi acer kanane "noumera" me ta reymata apo ta usb.
 

geposted Thu 05 Jun 08 @ 6:59 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)