Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: erwtisi gia hercules mk2..

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

thelw na rwtisw an ginetai na odigisoyme apeutheias teliko enisxiti apo tin hercules xwris na mesolabei miktis me proenisxisi,kai genika an ginetai ayto apo opoiadipote karta ixou na odigisoume teliko xwris mikti...
 

geposted Tue 21 Oct 08 @ 2:47 pm
geia sas re pedia!!exo ena problimataki ama jereis kapios na me boithisei!!otan sindew ton mk2 stin thira usb mu bgazei ena minima..to ejis!!
"Please disconnect and then reconnect the USB cable on the back of the Hercules Dj devise(the one identified with the CUE and PLAY/PAUSE leds on).jereis kapios ti fteei?malon prepei na kano update to firmware alla kai edo exo problima den brisko pou eine!!ama mporeis kapios as boitheisei...THANKS!!!!!!!!(a kai kati telefteo i consola den bgazei kanena fotaki!!)
 

geposted Wed 22 Oct 08 @ 11:10 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
prepei na kaneis epanegkatastasi tis konsolas. Den exoun katsei swsta oi drivers.
 

geposted Wed 22 Oct 08 @ 5:07 pm
file mou to exo kanei xilies fores kai pali ta idia kanei...sinexeia auto to minima mu bgazei...mporeis na mu peis ligo tin sosti seira mipos kano kai ego tipota lathos kai den to jero?
 

geposted Thu 23 Oct 08 @ 7:37 am
file mou to exo kanei xilies fores kai pali ta idia kanei...sinexeia auto to minima mu bgazei...mporeis na mu peis ligo tin sosti seira mipos kano kai ego tipota lathos kai den to jero?

 

geposted Thu 23 Oct 08 @ 8:31 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)