Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: if you like deep house & electronik musik nonstop..download this link. dj.c.dimak

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

 

geposted Mon 13 Apr 09 @ 5:50 am
 

geposted Mon 13 Apr 09 @ 5:50 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
diladi ti ennoeis kaliteri antapokrisi?
 

geposted Mon 13 Apr 09 @ 6:06 am
kai oxi mono.an akouseis tis alages kamia sxesi me tin pragmatikotita..akou kai tha katalaveis. meta o miktis. ta kopsimata. tha ithela kalyteri antapokrisi san 1 mikti . katalaveneis ti ennow
 

geposted Mon 13 Apr 09 @ 6:16 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ego exo ti mk2 kai ola douleuoun apsoga

to apogeuma tha dokimaso ti hercules rmx pou pire enas filos mou kai tha sou po entyposeis.

de nomizo na einai toso tragika ta pragmata oso les. mipos kaneis kati lathos?

diladi ti sou kanei akribos?
 

geposted Mon 13 Apr 09 @ 6:41 am
Giati tote efoson exeis ayto to provlima , den agorazeis enan mikti mia kartoula ixou kai ena controller , gia na exeis kaliteri antapokrisi pio amesi kai genika na douleveis pio epaggelmatika, giati opos kai na to kanoume o miktis einai to ergaleio ton d.j.
Apopsi mou panta kai filika.
 

geposted Mon 13 Apr 09 @ 6:42 am
mk2 kai pali pio kali..alla prospathw na sou eksigisw pos douleuei enas miktis me tin grigorada ktlp.den douleuei etsi i rmx etsi mou erxete na parw 2 pioner 200 ton mikti ton exw kai ta syndew me virtual kai paizw euxarista. gia na sou dwsw na katalaveis proxthes epeksa se 1 event se club me virtual kai sundemena safws 1000 pioner k g@@@se kai ederne. kamia sxesi..ekei prospathw na sou dwsw na katalaveis.. kai panw apo ola kaltero ixo.
 

geposted Mon 13 Apr 09 @ 6:47 am
kai parenthesi < me laptop paizw >
 

geposted Mon 13 Apr 09 @ 6:48 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
de mporo na to katalabo.
to brady tha dokimaso ti rmx kai tha sou po entyposeis se sxesi me ti mk2
 

geposted Mon 13 Apr 09 @ 7:19 am
tha katalaveis. kai perimenw apantisi.
 

geposted Mon 13 Apr 09 @ 7:20 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
loipon simera dokimasa ti rmx!
gia mena einai apsogi konsola me ta ola tou!

oute ena kolima oute tipota.
amesi antapokrisi sta koumpia kai se ola.
ta potensiometra ola mia xara...
aurio tha pao na ti paro kai go.

@xristosdimakopoulos de ksero ti problima exeis esy me ti rmx.
mipos enoeis oti syndeeis eksoteriki pigi cd-player gia na paiksei meso rmx?
auto de to dokimasa.

gia ola t'alla gia mena einai apsogi!!!!
aurio tha pao na paro gia mena...


auto pou me afise afono einai i magkia pou exoun kanei sto pitch.
AN metakiniseis to pitch me to mouse kai to baleis px +5%, meta an to kouniseis apo tin rmx kai ekeini ti stigmi brisketai kapou asxeta px -2%
to pitch sto vdj DE tha kounithei. tha prepei na to baleis apo ti rmx sto +5% opos einai kai sto programa kai ekei "kleidonei" kai meta to kounaei to pitch!
sti mk2 an apo to programa to ebazes sto +10% kai pigenes apo ti mk2 ligo na to kouniseis kai briskotan sto -3% tote apotoma pigene sto -3% kai xalage ton hxo!

pisteuo na katalabete ti leo e?

gamati kai sta koumpia...
 

geposted Mon 13 Apr 09 @ 7:10 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
aledjo wrote :

auto pou me afise afono einai i magkia pou exoun kanei sto pitch.
AN metakiniseis to pitch me to mouse kai to baleis px +5%, meta an to kouniseis apo tin rmx kai ekeini ti stigmi brisketai kapou asxeta px -2%
to pitch sto vdj DE tha kounithei. tha prepei na to baleis apo ti rmx sto +5% opos einai kai sto programa kai ekei "kleidonei" kai meta to kounaei to pitch!
sti mk2 an apo to programa to ebazes sto +10% kai pigenes apo ti mk2 ligo na to kouniseis kai briskotan sto -3% tote apotoma pigene sto -3% kai xalage ton hxo!


Auto akrivws kanei kai i DMC2 pou exw ki etsi einai kai to swsto. Den iksera oti i MK2 eixe tetoio problima. Auto bebaia tha einai problima gia osous xrisimopoioun to Sync.

 

geposted Mon 13 Apr 09 @ 8:22 pm
djdad wrote :
aledjo wrote :

auto pou me afise afono einai i magkia pou exoun kanei sto pitch.
AN metakiniseis to pitch me to mouse kai to baleis px +5%, meta an to kouniseis apo tin rmx kai ekeini ti stigmi brisketai kapou asxeta px -2%
to pitch sto vdj DE tha kounithei. tha prepei na to baleis apo ti rmx sto +5% opos einai kai sto programa kai ekei "kleidonei" kai meta to kounaei to pitch!
sti mk2 an apo to programa to ebazes sto +10% kai pigenes apo ti mk2 ligo na to kouniseis kai briskotan sto -3% tote apotoma pigene sto -3% kai xalage ton hxo!


Auto akrivws kanei kai i DMC2 pou exw ki etsi einai kai to swsto. Den iksera oti i MK2 eixe tetoio problima. Auto bebaia tha einai problima gia osous xrisimopoioun to Sync.



Nai sostos kai o djdad , ki emena H dmc2 etsi doulevei apsoga!!
 

geposted Tue 14 Apr 09 @ 4:55 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
TI PIRAAAAAAA
YEEES!
 

geposted Tue 14 Apr 09 @ 8:46 am
aledjo wrote :
TI PIRAAAAAAA
YEEES!


Kali aledjo h rmx?
Ante bre kaloriziki , kai kala programmata.....kai mixeis.
Na ta pouliso ola ta alla paketo kai na tin paro ki ego? xa xa xa
 

geposted Tue 14 Apr 09 @ 9:38 am
den prospathw na sundesw cd me rmx giati den ginete..apla sou to lew pos den exei tin antapokrisi opos enas miktis..kai stin teliki perno tin karta ixou tis numark vazw kai 2 200 pioner kai paizw me vrtual kai tha eimai polu pio ikanopioimenos se polla. opos litourgei to tractor..alla me kaliteri antapodosi tha exei to virtual.pro.
 

geposted Tue 14 Apr 09 @ 12:36 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
dokimase tous teleutaious drivers pou bgikan 14/4/2009 kai pes entyposeis.

tha postaro kai go meta entyposeis pou ti doulepsa exthes to magazi
 

geposted Wed 15 Apr 09 @ 1:28 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)