Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: βοηθεια παιδια :( !!!!! - Page: 4

Dieser Teil des Themas ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten

apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Loipon sou vrika tin M-audio connectiv kai tin exoun se poly kali timi. Ayti einai kali karta kai sxediasmeni gia dj douleia.
To problima einai oti einai stok 1-2 kommatia ekthesiaka, kane klisk dipla sou leei se pia katastimata to exoun na pas kateytheian ekei.

http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Portable-Player/Speakers-Sound-Cards/Professional-Sound-Cards/%CE%9C-audio-Conectiv-DJ-Interface-Sound-Card.htm

Kai h idia krta paketo me to programma Torq, kai timecode vinylia/cd.
Kai san paketo einai ftinoteri mallon tin ksestokaroun.
http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Portable-Player/Speakers-Sound-Cards/Professional-Sound-Cards/%ce%9c-audio-Conectiv-VINYL-CD-Interface-Sound-Card.htm

To thomann pou theorite ftino to exei to paketo 266..
http://www.thomann.de/gr/maudio_torq_conectiv_vinylcd_pack.htm
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 1:37 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
to 8eema inai an den mou epistrefoun ta xrimata ?
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 1:39 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 1:42 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
djdad afto doulevi kai me to vdj ? i me to diko tou programa pou exi
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 1:45 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ayti einai -mikro aderfaki- aytis pou eixes pareis kai kapoioi tin douleoun me to vdj.
Epeidi omos eidame me tin 'ultr' fobamai na stin proteino, den perno eythini.
http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Portable-Player/Speakers-Sound-Cards/Professional-Sound-Cards/M-Audio-Sound-Card-Fast-Track-Pro.htm

Aytin tin ksero, tin exei filos xronia, kai exo metries entyposeis. Einai omos firewire. Exei to laptop sou firewire ?
http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Portable-Player/Speakers-Sound-Cards/Professional-Sound-Cards/M-Audio-Sound-Card-Firewire-410.htm

Ego tha elega to eksis, to plaisio exei megali gkama se alla proionta pou mporei na xreiasteis sto mellon.
An exeis kapoia anesi sta xrimata, perneis apo allou oti xreiazesai tora, kai siga siga pas kai ksodeyeis ton logariasmo sou sto plaisio otan xreiazesai pragmata pou exoun.

Se aytin tin periptosi ego tha sou proteina tin American audio vms-4 anti tis Rmx.
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 1:48 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Dj dad, to xponent to fobamai ligo, douleyei alla exei kapoia thematakia me to vdj.
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 1:50 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
poso kostizi peripou afti i American audio vms-4 ?
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 1:53 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
apopsis wrote :
Dj dad, to xponent to fobamai ligo, douleyei alla exei kapoia thematakia me to vdj.

san karta i san controller?

diaren wrote :
poso kostizi peripou afti i American audio vms-4 ?

Peripou 370-400 euros tin vriskeis.
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 1:53 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
kai hercules kali nomizo oti inai
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 1:56 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
aaaa mia xara inai den inai kai poli akrivo :)

 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 1:57 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
VMS4 apo ellada yparxei se artsound.gr (apo kei tin agorasa tin diki mou) kai djshop.gr (tsimpimeno ws synithws tha elega apla kanei doseis)
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 2:00 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
tlp 8a pao avrio sto plesio na tous po oti thelo afta ta lefta na mou ferete i to hercules i to american vms4 ena apo ta dio an mou poun den fernoumai 8a tous spaso tis tzamaries kai 8a figo lol lol lol
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 2:11 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
apopsis wrote :
Dj dad, to xponent to fobamai ligo, douleyei alla exei kapoia thematakia me to vdj.

djdad wrote :
san karta i san controller?

Den thymame tora thelei ligo psaksimo, exei sigoura ena problima me tin aposyndesi otan kleineis to programma nomizo kolaei to sympan ekei kai ftaiei o driver tis, nomizo yparxei kolpo omos na kleineis prota to xponent h kati tetoio.
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 2:13 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
diaren wrote :
tlp 8a pao avrio sto plesio ..... 8a tous spaso tis tzamaries kai 8a figo lol lol lol


pes mou se poio Plaisio tha pas, kai ti wra na ferw video camera na to anevasoume sto youtube..lol
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 2:20 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
diaren wrote :
tlp 8a pao avrio sto plesio na tous po oti thelo afta ta lefta na mou ferete i to hercules i to american vms4 ena apo ta dio an mou poun den fernoumai 8a tous spaso tis tzamaries kai 8a figo lol lol lol


Min ftanoume sto antitheto akro ...
Kane ayto pou sou eipa, an exeis anesi pare kati allo kai ksodepse ta lefta tou plaisiou argotera kati tha xreiasteis ... sklirous diskous klp.

An oxi h connectiv pou sou egrapsa einai poly kali epilogi, pare kai enan mikti meta, kai enan controller min paizeis me to pontiki...
To kalo me tin vms4 einai oti ta exei ola ayta ola se ena.
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 2:20 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
djdad 8a pao sto katastima to n.psixikou meta tis 10 lol :P
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 2:51 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
na dw ti 8a mou poune avrio sto plesio to poli poli etsi 8a kano 8a ta ksodepso siga siga ta lefta sto plesio kai 8a valo dosis stin pistotiki karta na paro to vms4 den exo ali epilogi giati ama paro ena ena opos les na paro karta meta mikti meta to ena meta to alo 8a doulepso mono gia afta :P lol
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 2:53 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
sto vms 4 mporo na valo argotera kai energa ixia ?
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 3:09 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
nai, mporeis.
Einai kanonikos miktis me XLR eksodous se antithesi me allous controllers opos h rmx pou einai mono controllers.
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 3:38 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
thnxxxxx
 

geposted Wed 24 Nov 10 @ 3:40 pm
38%