Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: βοηθεια παιδια :( !!!!! - Page: 7

Dieser Teil des Themas ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten

diarenPRO InfinityMember since 2010


 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 8:03 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
diaren wrote :
kalispera pedia !!! lipon simera dokimasa tin exoteriki karta ixou imouna se ena gamo . lipon epeza me to 50% tou ixou pou epeza prin paro tin karta omos otan anevaza ton ixo tsirizane ta ixixa :( giati simeni afto kserete kati ? ? den mporusa na pekso dinata epeksa me to miso ixo pou epeza prin :(


Den mporoume eykola na apantisoume giati ti tha pei 'tsirizane' ta hxeia ? den yparxei tetio pragma, prpei kapos na katalaboume ti enoeis ?
Paramorfosi ? polla prima h messaia ? mipos oxi mipos alla sigoura h karta bgazei perissoteri entasi apo tin onboard pou douleyes palia kai prospatheis ma paikseis me ta idia volume ston enisxiti kai ta paramorfoneis ? kata pasa pithanotita h karta den ftaiei se tetoia periptosi kai mporeis eykola na katalabeis an to sima pou bgainei apo tin karta einai katharo h to problima pou les einai apo ekei kai meta.

Kati pou vlepo stis fotografies, exeis to buffer poly xamila sta 128 kai einai risko mporei na sou kanei diakopes, balto toulaxiston 256.
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 1:31 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
kalispera file mou thnx gia to xrono sou. lipon eno tsirizoun ta ixia otan evaza pio dinata den kratagane ta ixia apo ti katalava egw i karta vgazi poli ixo kai den kratane ta ixia mou i oenisxitis afto katalava ego giati me to miso ixo pou epeza itan kathara o ixos
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 1:39 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
kalispera file mou thnx gia to xrono sou. lipon eno tsirizoun ta ixia otan evaza pio dinata den kratagane ta ixia apo ti katalava egw i karta vgazi poli ixo kai den kratane ta ixia mou i oenisxitis afto katalava ego giati me to miso ixo pou epeza itan kathara o ixos.kai me ligotero ixo dokimasa ston inisxiti pali to idio tsirizma mou evgaze san na pnigotane ta ixia den kratagane toso ixo
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 1:42 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Exeis mikti h dineis kayeytheian se teliko h se ayto enisxypmena hxeia ?
Kapou sou paramorfonei to sima,:
- stin eisodo tou mikti -> xamilose ta gain
- stin eisodo toy enisxyti -> xamilose to master tou mikti
h aplos o enisxitis kai ta hxeia sou einai ligos gia ton xwro kai tin entasi pou theleis na kalypseis.
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 1:53 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
den exo mikti exo 2 ixia 360 w maximoum den inai kali marka koda inai ftina ixia exo afti ti stigmi ena enisxiti radioenisxiti pioner giati emina apo enisxiti to ekapsa kai den exo pari alo giati thelw na paro 2 energa ixia .afta exo kai dino katefthian apo tin karta sto radio enisxiti trepo pou sto leo ala afto ton enisxiti exo tora :$ kai afto katalava egw oti i karta vgazi perisotero entasi kai o enisxitis i ta ixia den kratane
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 1:58 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
palia ixa mia karta ixou usb aftin edw



epeza mia xara ixai kai poli kalo ixo kai dinato ala malon afti i karta tapekse kai paramorfoni ta trragoudia kai simera piga pira mia ali aftin edw



den tin exo dokimasi akoma an pezi kala opos i ali pou ixa ama pezi kala tha pekso gia ligo kero me aftin kai otan paro ta energa ixia tha valo tin ali karta tin megali m-audio
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 2:12 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Den yparxei logos na bazeis aytes tis ftines kartes otan exeis tin m-audio, aplos xamilose to master apo to virtualdj kai paize mexri ekei pou mporei na akoustei kala mexri na pareis enisxyti/hxeia tis prokopis, alla kai enan mikti. Thaymata den ginontai me radioenisxites ayta einai gia to spiti.
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 2:26 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
lol lol lol lol lol exis dikio afto 8a kano tha paro 2 jbl energa ixia kai pistevo tha exo isixo to kefali mou
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 2:31 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
kai kati alo ligo pio pano mou ipes .... Kati pou vlepo stis fotografies, exeis to buffer poly xamila sta 128 kai einai risko mporei na sou kanei diakopes, balto toulaxiston 256. afto ti rolo pezi an mporis na mou eksigisis ? kai an to pao sto 4096 sto terma ?
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 2:35 pm
alexmakPRO InfinityMember since 2009
diaren pantos gia emena makria apo ta jbl eon.. tora pigene akouseta kiolas k sigrineta k me alla..
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 2:42 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
exis tipota na protinis se energa ixia ? * alexmak * ?
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 2:43 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Gia to buffer exei na kanei me tin kathisterisi/antapokrisi pou exei o hxos px otan patas play. To gnosto latency.
Katarxin elpizo sto setup tou vdj exeis epileksei m-audio ASIO etsi ?
Balto opos sou eipa 256-512 oxi parapano ektos an exeis allo problima sto laptop sou.
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 2:51 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
nai me tin karta m-audio afto ixa dialeksi asio. ok tha to dokimaso mia na to pao sta 256 sto laptop den vlepo provlima giati ena xrono toxo to laptop mexri tora kala pai
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 2:55 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
ti ixia protinete esis pou kserete poli perisotera apo mena ti marka ? na paro energa i na paro ena enisxiti kai dyo ixia . egw sxeftome na paro 500 w rms nane toulaxiston ta ixia tora ti marka to afino sto xeri sas
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 3:07 pm
alexmakPRO InfinityMember since 2009
Lipon opos eixa grapsei k sto chill out... Piga k akousa ta JBL eon 315 - Behringer ena autoenisxizomeno 15 (dn thimame montelo) - Peavey PR12D k PR15D..... Lipon exo na sou po oti ta jbl dn ixane katholou mpaso alla pezei naa eixane kales psiles... ta behringer oreo mpaso alla dn pauei na ine behringer.... Ta Peavey PR15D oreo mpaso alla isterouse se kampina k otan to evazes psila kapos exane to mpaso san na mn forage megalo enisxiti... K telos ta Peavey PR12D pou eixane poli kali piotita poli orea ixiakia pezane mia xara alla to mono parapono pou exo ine oti ine 200watt
an dineis parapano leuta vgazei kati alla pali autoenisxizomena ta impulse nomizo legontousan pou logika ine k parapano watt.. An endiaferese iparxi antiprosopia ston agio dimitrio k mporeis na pas na ta akouseis.. Auti tin vdomada pezei na pao na akouso k kati Yamaha k kati Proel.. An einai tha grapso entiposeis sto chill out... autes oi entiposeis eginan me ta dika mou autia k me ta autia enos thiou mou pou asxolite para poli.. Apoki k pera pigene akouta k esi ola des ti pezei.. k apoki k pera praxe ;)
 

geposted Mon 13 Dec 10 @ 5:55 pm
diaren wrote :
ti ixia protinete esis pou kserete poli perisotera apo mena ti marka ? na paro energa i na paro ena enisxiti kai dyo ixia . egw sxeftome na paro 500 w rms nane toulaxiston ta ixia tora ti marka to afino sto xeri sas


Για mobile χρήση ή σταθερή;;;

Για mobile 500Watt R.M.S. το κάθε ηχείο και είναι πολλά και θα πρέπει να πληρώσεις αρκετά, ειδικά σε αυτοενισχυόμενα....

Πάντως για mobile χρήση πάρε αυτοενισχυόμενα αλλιώς ενισχυτή & ηχεία χωριστά.
 

geposted Tue 14 Dec 10 @ 4:16 am
diarenPRO InfinityMember since 2010
den ta 8elo gia to spiti ta 8elo gia na pekso se tavernes se gamous kai vaftisia giafto leo na paro 2 ixia energa 500 w rms to ena . o filos mas edw pio pano * ALEXMAK * me mperdepse tora LOL den ksero pia na paro tora . an mporite pedia na me voi8isete na mou pite pia inai kala ixia na mou vrite ena modelo thelo toulaxiston nane 500 w rms oxi pio kato.plzzz
 

geposted Tue 14 Dec 10 @ 6:43 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
se ti mperdeftikes?? mexri posa leuta diatheteis??
 

geposted Tue 14 Dec 10 @ 7:14 am
diarenPRO InfinityMember since 2010
ee eki sta 1.500 e gia autoenisxizomeno milame
 

geposted Tue 14 Dec 10 @ 7:21 am
67%