Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ECHO ΣΕ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

Γεια σε όλους! Μπορώ να έχω στο μικρόφωνο echo ή οποιοδήποτε άλλο εφφέ όταν θέλω? Ίσως κάποια εντολή σε ένα πλήκτρο?
 

geposted Tue 14 Apr 20 @ 1:27 pm
Αν το μικρόφωνο σου είναι δηλωμένο στο sound setup (δηλαδή το VirtualDJ το βλέπει σαν είσοδο μικροφώνου και δεν είναι μέρος του audio return bus κάποιου controller) ναι
 

geposted Tue 14 Apr 20 @ 1:33 pm
Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου... στο Virtual dj είναι δηλωμένο... το έχω ενώσει πάνω στον κοντρόλερ (Pioneer ddj-rr), λειτουργεί κανονικά, όμως δεν ξέρω πως να βάλω κάποιο echo κ.λ.π. Οταν βάζω echo ακουγεται μεν στο μικρόφωνο, αλλά και στην μουσική.... Θα ήθελα μόνο στο μικρόφωνο....
 

geposted Tue 14 Apr 20 @ 2:09 pm
Το ανακάλυψα (τυχαία)...
 

geposted Tue 14 Apr 20 @ 5:21 pm
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι.... Βάζω στον κοντρόλερ πάνω για μικρόφωνο τα ακουστικά και ακούγομαι κανονικά. Ένα μικρόφωνο που μου δώσανε για δοκιμή όταν το βάζω πάνω δεν ακούγεται τίποτα... τι συμβαίνει? Το μικρόφωνο λειτουργεί δεν είναι χαλασμένο, και έχει πάνω του κι ένα ON/OFF....
 

geposted Sat 25 Apr 20 @ 10:08 am
Δεν υπάρχει σωτηρία ε?
 

geposted Sat 25 Apr 20 @ 1:14 pm
Μήπως είναι πυκνωτικό και θέλει τροφοδοσία ? μάρκα? μοντέλο ?
 

geposted Sat 25 Apr 20 @ 1:17 pm
 

geposted Sat 25 Apr 20 @ 1:37 pm
Καμιά βοήθεια?
 

geposted Sat 25 Apr 20 @ 2:58 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
το πιο πιθανό να θέλει και τροφοδοσία απο οτι είδα το βύσμα του είναι 3,5 mini jack stereo μας και απευθύνετε σε χρηση για pc ή laptop
 

geposted Sat 25 Apr 20 @ 5:34 pm
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας....
 

geposted Sat 25 Apr 20 @ 5:36 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)