Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΑΓΟΡΑ ΑΔΕΙΑΣ VIRTUAL DJ PRO - Page: 1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ?
 

geposted Thu 01 Sep 22 @ 11:02 am
επισης η αγορα θα γινει για να το χρησιμοποιω σε macbook υπαρχει καποια ιδιαιτεροτητα σ αυτο?
 

geposted Thu 01 Sep 22 @ 2:17 pm
Καμία ιδιαιτερότητα.
Τέλος τι εννοείς τι κάνεις αφού συμπληρώσεις τα στοιχεία σου;
Εννοείς μήπως αφού ολοκληρώσεις την αγορά;
Όταν ολοκληρώσεις την αγορά η άδεια του προγράμματος θα ενσωματωθεί στο λογαρισμό που έχεις ήδη εδώ στο VirtualDJ. Θα χρησιμοποιπήσεις αυτό το λογαριασμό για να κάνεις login στο πρόγραμμα, και το πρόγραμμα αυτόματα θα "ξεκλειδώσει" όλες τις λειτουργίες PRO
 

geposted Fri 02 Sep 22 @ 9:22 am
Έχω περάσει το virtual σε 2 υπολογιστές και πουλάω τον έναν μπορώ να το ξαναπεράσω σε άλλον η μένω με αυτόν που έχω?
 

geposted Mon 05 Sep 22 @ 6:07 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
επιτης ουσιας το vdj μπορει να ναι συνδεδεμενο online ταυτοχρονα σε 2 υπολογιστες, αν ειναι και σε αλλον πεταει καποιον ωστε να ναι παντα 2 online.
κοινως αν πουλησεις τον δικο σου, σβησε τα στοιχεια σου και ενεργοποιησε τον σε αλλο πισι
 

geposted Mon 05 Sep 22 @ 8:50 pm
ευχαριστω πολυ αλλη μια ερωτηση πως εμφαωιζεται το genre στους φακελους ?
 

geposted Tue 06 Sep 22 @ 7:03 am
γιατι ενω το εχω τσεκαρει δεν μου βγαζει κατι
 

geposted Tue 06 Sep 22 @ 7:04 am
Και κάτι τελευταίο όταν δεν έχεις αγοράσει την άδεια τι διαφορά έχει με το να την έχεις αγοράσει (έχω αγοράσει κανονικά την άδεια από περιέργεια ρωτάω)
 

geposted Tue 06 Sep 22 @ 5:49 pm
STELVASControlleristMember since 2017
 

geposted Tue 06 Sep 22 @ 5:58 pm
Έχω φίλο που παίζει σε windows με τηνddj400 κανονικά
 

geposted Tue 06 Sep 22 @ 6:00 pm
vagoff13 wrote :
Έχω φίλο που παίζει σε windows με τηνddj400 κανονικά


Με σπασμένο / πειρατικό αντίγραφο προφανώς..
 

geposted Wed 07 Sep 22 @ 7:26 am
ναι και ρωταω υπαρχει περιπτωση να κλειδωσει η να σταματησει να λειτουργει επειδη ειναι σπασμενο?
 

geposted Wed 07 Sep 22 @ 7:31 am
Προφανώς...
Αλλά το μεγαλύτερο ρίσκο είναι το κενό ασφαλείας που έχει ανοίξει ο "φίλος" στον υπολογιστή του.
Κι αυτό γιατί κανείς δεν ξέρει τι ακριβώς "κάνει" μια σπασμένη έκδοση και αν δεν συλλέγει και στέλνει ταυτόχρονα προσωπικά και άλλα δεδομένα κάπου στο βαθύ ίντερνετ.

Επίσης η σπασμένη έκδοση δεν ενημερώνεται αυτόματα. Αυτό σημαίνει οτι ο "φίλος" χάνει αναβαθμίσεις (μέχρι να βρει κάποια πιο νέα έκδοση σπασμένη) οι οποίες μερικές φορές μπορεί να διορθώνουν σοβαρά προβλήματα του προγράμματος.

Δεν θα επεκταθώ καν στην ηθική πλευρά του θέματος..

Απλά η χρήση οποιουδήποτε πειρατικού προγράμματος μπορεί να σε βάλει σε περιπέτειες.
 

geposted Wed 07 Sep 22 @ 8:10 am
καλημερα πως κανω ενεργιποιηση του κλειδιου στο virtual dj
 

geposted Wed 07 Sep 22 @ 8:40 am
Κάνεις login στο πρόγραμμα με τα στοιχεία του λογαριασμού που έχει την άδεια σου (vagoff13)
 

geposted Wed 07 Sep 22 @ 8:55 am
εκανα και μου λεει server connect
 

geposted Wed 07 Sep 22 @ 8:59 am
παω εκει που λεει connect και βαζω email και μου λεει no server connect
 

geposted Wed 07 Sep 22 @ 9:01 am
αυτος ειναι ο δευτερος Lαπτοπ που παω να ενεργοποιησω το virtual
 

geposted Wed 07 Sep 22 @ 9:07 am
Αν σου λέει cannot connect to server πάει να πει οτι ο υπολογιστής ή δεν είναι συνδεμένος στο internet (που δεν νομίζω) ή οτι έχει εγκατεστημένο crack από παλιότερη πειρατική έκδοση.
Αν ισχύει το δεύτερο (το πιθανότερο) τότε
Α) Απεγκατέστησε την παλιά/πειρατική έκδοση
Β) Εγκατέστησε την τελευταία επίσημη έκδοση που μπορείς να κατεβάσεις από εδώ
Γ) Επικοινώνησε με το support για να σου εξηγήσουν και να σε βοηθήσουν να σβήσεις το crack της πειρατικής έκδοσης. Μόλις σβήσεις το crack το μηχάνημα θα μπορέσει να κάνει login κανονικά.


Υ.Γ.: Δεν παίζει ρόλο αν είναι το δεύτερο, το τρίτο ή το πέμπτο μηχάνημα που προσπαθείς να κάνεις login. Το login γίνεται κανονικά.
 

geposted Wed 07 Sep 22 @ 9:20 am
παλι το ιδιο λεει
 

geposted Wed 07 Sep 22 @ 9:42 am
83%