Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ DATABASE
Χρησιμοποιώ το Virtual σε 2 pc έχοντας την μουσική και τα βίντεο σε εξωτερικό δίσκο... Όταν περνάω τραγούδια ή κάνω διάφορες αλλαγές πάνω τους όπως τα Cues, samplers κ.α..., κάνω copy απο τον εσωτερικό δίσκο του pc τον φάκελο Virtualdj, και τον κάνω paste στο άλλο pc ώστε να μου δει τις τυχόν αλλαγές που έχω κάνει πριν... Έτσι πρέπει να κάνω πάντα ή υπάρχει πιο εύκολος τρόπος? Ευχαριστώ....
 

geposted Sat 04 Mar 23 @ 3:19 pm
Μάλλον αυτό θα συνεχίζω να κάνω....
 

geposted Sun 05 Mar 23 @ 3:37 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
θεωρητικα αν τα παντα βρισκονται σε εξωτερικο δισκο και τις αλλαγες τις κανεις μεσα απο το vdj τοτε δε χρειαζεται καν το copy/paste μιας και το αντιγραφο της βασης που βρισκεται αυτοματα στον εξωτερικο δισκο θα αναγνωριζεται απο το εκαστοτε πισι που θα το κουμπωνεις και κατ επεκταση και ολες οι αλλαγες που κανεις
 

geposted Mon 06 Mar 23 @ 5:02 pm
Ναι τα πάντα βρίσκονται στον εξωτερικό δίσκο... Σε ευχαριστώ πολύ!!
 

geposted Mon 06 Mar 23 @ 5:29 pm
Εκανα καινούργια εγκατάσταση το Virtualdj στο ένα pc, κούμπωσα τον εξωτερικό δίσκο με την μουσική μου και έφτιαξα έναν εικονικό φάκελο... Κάνω καινούργια εγκατάσταση και στο δεύτερο pc, κουμπώνω τον δίσκο με την μουσική αλλά δεν φαίνεται ο εικονικός φάκελος που έφτιαξα πριν στο προηγούμενο pc, αλλά ούτε και το skin που είχα... Τι κάνω για να φαίνονται αυτά?
 

geposted Mon 06 Mar 23 @ 7:28 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
αυτο ειναι ασχετο... φυσικα και δε φαινονται για ειναι settings του προγραμματος, εκει δε θα το γλιτωσεις το copy paste
 

geposted Tue 07 Mar 23 @ 11:34 am
Ευχαριστώ...
 

geposted Tue 07 Mar 23 @ 6:10 pm