Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: νεα εγκατασταση
καλημερα σε ολη την παρεα χρονια πολλα για τις ημερες
προσπαθω να σεταρω το νεο μου λαπτοπ και κατεβασα την νεα εκδοση απο το vdj και οπως παντα παω να αντικαταστησω τον φακελο στα εγγραφα με αυτον που εχω στο παλιο μου λαπτοπ αλλα δεν βλεπω φακελο VirtualDJ στα εγγραφα παιζει κατι νεο?κανω κατι λαθος?
 

geposted Mon 17 Apr 23 @ 8:51 am
μαλλον το βρηκα ειναι στα appdata-local εχει αλλαξει η διαδρομη?
 

geposted Mon 17 Apr 23 @ 9:00 am
Καλώς σας βρήκα στο forum !!! Έχω κάνει εγκατάσταση την τελευταία έκδοση του VDJ και θέλω να ρωτήσω Αν υπάρχει trial περίοδος ; Και αν κάνω pro monthly πως μπορώ να το κάνω για ένα μήνα μόνο χωρίς μα χρεωθεί αυτόματα δεύτερος μήνας ..
 

geposted Fri 21 Apr 23 @ 8:45 pm
Trial παίρνεις για ένα μήνα (για κάθε κονσόλα) την πρώτη φορά που συνδέεις την εν λόγω κονσόλα στο σύστημα σου / στο account σου.

Για να κάνεις συνδρομή για ένα μήνα και να μην χρεωθείς δεύτερο, κάνεις την συνδρομή κανονικά, και μετά τερματίζεις την συνδρομή σου.
Όταν τερματίζεις την συνδρομή σου ο χρόνος που έχεις προπληρώσει δεν χάνεται. Έτσι μπορείς να κάνεις μια συνδρομή σήμερα, να την τερματίσεις μετά από 10 λεπτά, και να έχεις 30 μέρες συνδρομή στην διάθεση σου χωρίς αυτόματη ανανέωση μετά τις 30 μέρες.
 

geposted Sun 23 Apr 23 @ 5:21 pm
στις νεες εκδοσεις εχει αλλαξει η διαδρομη
 

geposted Wed 26 Apr 23 @ 10:09 pm
Χωρίς να είμαι συνδεδεμένος σε δίκτυο μπορώ να παίξω κανονικά όση ώρα θέλω η υπάρχει κάποιος περιορισμός ;
 

geposted Mon 08 May 23 @ 6:54 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
Stauuur os wrote :
Χωρίς να είμαι συνδεδεμένος σε δίκτυο μπορώ να παίξω κανονικά όση ώρα θέλω η υπάρχει κάποιος περιορισμός ;
αν συνδεθεις απο πριν (καααποια φαση) ναι μπορεις να παιζεις οση ωρα θες


 

geposted Tue 09 May 23 @ 9:02 am
PANOSV
PANOSV
Country: GR
Stauuur os wrote :
Χωρίς να είμαι συνδεδεμένος σε δίκτυο μπορώ να παίξω κανονικά όση ώρα θέλω η υπάρχει κάποιος περιορισμός ;
αν συνδεθεις απο πριν (καααποια φαση) ναι μπορεις να παιζεις οση ωρα θες


Μπορείς να μου εξηγήσεις λίγο πιο αναλυτικά γιατί δεν κατάλαβα ;
Ο λόγος που κάνω την ερώτηση δεν ειναι για την trial έκδοση αλλα για την pro σε περίπτωση που το λαπτοπ κάνει κόλπα επειδή είναι λίγο αργό και χρειαστεί να κλείσω WiFi και άλλες λειτουργίες θα μπορώ να παίξω κανονικά χωρίς δίκτυο η θα έχω θέματα ;
 

geposted Tue 09 May 23 @ 4:36 pm
Φυσικα. δεν χρειαζεται ιντερνετ για να λειτουργησει το προγραμμα. Απλα πριν φυγεις απο το σπιτι κανε ενα τσεκ οτι εισαι συνδεδεμενος (ή ακομα και πριν ξεκινησεις να παιζεις, αν εχεις ιντερνετ εκει που παιζεις) και μετα μπες σε airplane mode και παιξε οσο θες!
 

geposted Tue 09 May 23 @ 4:59 pm