Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ερωτησεις περι σκιν σε δευτερη οθονη και broadcast
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
οπως εχω αναφερει σε αλλο νημα χρησιμοποιω το vdj για να κανω broadcast αλλα και record μια εκπομπη που κανω στο ραδιοφωνο.. και εχω καποιες ερωτησεις
αρχικα να πω οτι χρησιμοποιω οταν παιζω σε μαγαζι χρησιμοποιω το performance layout ενω οταν στριμαρω και γραφω το προ γιατι στην καρτελα μαστερ υπαρχουν οι πληροφοριες σχετικα με το στριμ αλλα και την εγγραφη
α) θα μπορουσε να γινει ενα σκιν που θα ανοιγει σε δευτερη οθονη (ενω δουλευω το performance)και θα παρεχει αναλυτικες πληροφοριες σχετικα με την εγγραφη και το broadcast?
β) οταν στριμαρω δεν παιρνω κανενα feedback ποτε με "ακουει" ο σερβερ...αντιθετως οταν στιμαρω με αλλον encoder πχ butt οταν ξεκινησει να σε ακουει στην οθονη του λεει listeners :1 ..
υπαρχει καποιος τροπος να το δω αυτο και με το vdj? (streamαρω σε shoutcast server)
ευχαριστω προκαταβολικα
 

geposted Wed 07 Jun 23 @ 7:51 pm
A) Σχετικά εύκολα με ένα <window /> element που θα κάνεις inject σε όποιο skin σε ενδιαφέρει..

Β) Προφανώς εννοείς πότε σε ακούει κάποιος στον server, όχι το πότε σε ακούει ο server. Δεν νομίζω οτι γίνεται αυτή τη στιγμή.
 

geposted Thu 08 Jun 23 @ 10:03 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
οοοοκκκκ...
θα ξεκινησω δειλα δειλα στο skin builder και γω λοιπον και βλεπουμε!
θενκ γιου phantom
 

geposted Thu 08 Jun 23 @ 10:58 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
PhantomDeejay wrote :

Β) Προφανώς εννοείς πότε σε ακούει κάποιος στον server, όχι το πότε σε ακούει ο server. Δεν νομίζω οτι γίνεται αυτή τη στιγμή.

αυτο το χα ξεχασει... ποτε σε ακουει ο σερβερ εννοω , πχ στο butt κανεις broadcast και μολις σε "ανοιξει/ακουσει γραφει 1
 

geposted Thu 25 Jan 24 @ 4:42 pm