Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Bag στην playlist
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Μετά την τελευταία αναβάθμιση που έκανα πριν από λίγο

Νομίζω πως βρήκα ένα πρόβλημα στης playlist... οταν ανοίγω στο automix μια playlist και προσθέτω καινούργια τραγούδια στην ήδη υπάρχουσα playlist... μετά όταν πατάω αποθήκευση, μου βγάζει με τι όνομα θέλω να την αποθηκεύσω.. όπως ήταν πάντα... πατάω οκ .. όπως έκανα πάντα, χωρίς να αλλάξω όνομα... αλλα αυτή την φορά μου εμφανίζει ένα νέο μήνυμα που λέει ότι αυτό το αρχείο με το οκομα υπάρχει ήδη... θέλετε να το κάνετε αποθήκευση?... και έχει επιλογή ναι και όχι... πατάω ναι αλλά... δεν μου αποθηκεύει το ίδιο αρχείο αλλά δημιουργεί ένα νέο αρχείο στο τέλος από της playlist... κάτι γίνετε αν θέλετε δείτε τη αλλαγή έχει γίνει.
 

geposted Fri 06 Oct 23 @ 2:05 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Windows ή Mac ?

Σε περιβάλλον Windows εδώ απλά το αποθηκεύει χωρίς ερώτηση ή επιβεβαίωση.
Μάλλον είναι κάποια ρυθμιση του λειτουργικού που άλλαξες τελευταία.
Τι όνομα έχει η δεύτερη Playlist που δημιουργείται ? Μήπως προσθέτει "αντίγραφο" (copy) ?
Βρήκα εδώ κάτι (ίσως) σχετικό, που έχει να κάνει με συγχρονισμό OneDrive .. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/copy-file-from-download-to-documents-does-not/8d9c3be8-d1ad-4f8a-81be-02ff569a91da

Δεν νομίζω ότι έχει αλλάξει κάτι στο VirtualDJ. Πάντως για επιβεβαίωση μπορείς να γυρίσεις πίσω σε προηγούμενη Build .. https://www.virtualdj.com/download/build.html
 

geposted Sun 08 Oct 23 @ 12:21 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Mac book pro του 2017 έχω...
Δεν έχω πειράξει τίποτα απολύτως, ούτε στον υπολογιστή ούτε στο πρόγραμμα.

Μου αποθηκεύει με ίδιο όνομα την λίστα αλλά σε άλλο ξεχωριστό αρχείο... και έχω μια εντύπωση ότι τα καινούργια τραγούδια που προσθεσα δε τα αποθήκευσε... να διευκρινίσω ότι αυτό δε το έκανε σε όλες της λιστε από της 5 που προσθεσα νέα τραγούδια, μόνο στης 2 το έκανε στης άλλες ήταν κανονικά
 

geposted Sun 08 Oct 23 @ 11:38 am