Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Ομάδα στο Facebook
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Το είπα και το έκανα λοιπόν...

Έκανα μια ανεπίσημη ομάδα στο Facebook για να δούμε πόσα άτομα ήμαστε, να γνωριστούμε και να ανταλλάξουμε ιδέες για το πώς βολεύει να δουλεύει τον κάθε έναν μας το πρόγραμμα. Και για κουτσομπολιά 😁

https://www.facebook.com/groups/924193695722699/?ref=share
 

geposted Wed 03 Jan 24 @ 7:30 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
ηταν δικαιο και εγινε πραξη! :D
 

geposted Thu 04 Jan 24 @ 11:35 am
Καλησπέρα σε όλους
Είμαι μέλος στην ομάδα στο fb αλλά δεν μου δίνει το δικαίωμα στις αναρτήσεις των υπολοίπων ή να κάνω μια ερώτηση εγώ στο φόρουμ
Είναι κάποιο λάθος δικό μου ή χρειάζεται κάτι άλλο
Ευχαριστώ
Έχω συνδεθεί σαν Dj Aris_K
 

geposted Fri 05 Jan 24 @ 7:37 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Η ομάδα είναι ανοικτή για όλους δεν έχουνε κάποιους περιορισμούς, προς στιγμής... οποτε μπορείς και να διαβάσεις ότι γράφουν όλα τα μέλη και να γράψεις ότι θέλεις. Μήπως έχεις σαν σελίδα και όχι σαν προφίλ?

Βασικά τώρα που μπήκα να δω ... είσαι κανονικά μέσα με προφίλ! Οπότε μπορείς όπως όλοι οι άλλοι να γράψεις ότι θέλεις... που προσπαθείς να γράψεις? Τι πας ?
 

geposted Sat 06 Jan 24 @ 12:10 am
Η δημιουργία σχολίων έχει απενεργοποιηθεί για αυτή τη δημοσίευση.

καλησπερα και παλι αυτο βλεπω στις αναρτησεις
 

geposted Sat 06 Jan 24 @ 6:34 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Προσπαθείς σε κάποιο συγκεκριμένο ποστ που έκανε κάποιος να σχολιάσεις η γενικά στο βγάζει αυτό? Πάντως δεν έχω κλειδωμένο κάτι στο να μην μπορούν τα μέλη να σχολιάζουν είναι όλα ανοικτά... δεν ξέρω αν σε κάποια συγκεκριμένη ανάρτηση αυτός που το ανέβασε έβαλε ως επιλογή να μην δέχεται σχόλια
 

geposted Sat 06 Jan 24 @ 6:48 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
θες να βγαλεις μια φωτογραφία να δω που προσπαθείς να σχολιάσεις και τι μήνυμα σου βγάζει.... πρώτη φορά συμβαίνει αυτό... το μόνο που έχω σαν ρύθμιση είναι να μην μπορούν η σελίδες να σχολιάσουν... τα μέλη σχολιάζουν κανονικά δεν μου έχει πει κανείς άλλος κάτι σχετικό
 

geposted Sat 06 Jan 24 @ 6:52 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Τώρα πρόσεξα ότι είσαι σελίδα δεν είσαι προφίλ γιαυτό δε σε αφήνει... θα αλλάξω την ρύθμιση να μπορούν και οι σελίδες να σχολιάζουν
 

geposted Sat 06 Jan 24 @ 6:55 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Τώρα λογικά θα είσαι οκ.
 

geposted Sat 06 Jan 24 @ 6:55 am
Ολα οκ ευχαριστώ !!!!!!
 

geposted Sat 06 Jan 24 @ 4:50 pm