Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: auto sync

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

hello eho mia aporia ke thelo tin voithia sas. eho tin hercules steel ke vlepo pola videos sto youtube gia na gino kaliteros. vasika ta videos tou ellaskins an ton ehete akousta. vasika vlepo pos oli i dj pu hrisimopioun ta cdj kanoun beatmatching manually. etsi prospatho ke ego na matho me afto to tropo. ine arketa diskolo na min vlepo to bpm ke na prospatho na to kano synchronize. vasika genika periosteres fores shedon oles vasika hrisimopio to auto sync. ehi diafora? thelo tin gnomi sas
 

geposted Fri 08 Jan 10 @ 10:44 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
sti praksi einai opos to autokinito me taxitites kai to autokinito me automates taxitites!

kai ta 2 kanoun tin idia douleia, kai ta 2 se pane opou theleis.
mono pou autos pou exei mathei me automato de mporei na odigisei me taxitites alla
o allos pou exei mathei me taxitites mporei na odigisei automato.

to automato to xrisimopoioun oi epagglematies, taxi, leoforeia ktl epidi den antexetai na odigas kathe mera toses ores!
episis ekei metraei mono to apotelesma. diladi o pelatis thelei o taxitzis na ton paei spiti tou.
to pos tha ton paei (me automato i oxi) den ton noiazei to pelati arkei na ton paei kai na kanei ti douleia tou.

oi autokinitistes omos pou kanoun agones kai odigoun mia fora sto toso gia merikes ores mono, allazoun manual tis taxixites
gia na niosoun ti kabla....


ta symperasmata dika sou
 

geposted Fri 08 Jan 10 @ 10:57 am
vasika thelo poli na matho etsi giati den to theoro ke poli na ise dj horis na boris na kanis manually synchronize ke aspume an sto melon paro kapia cdj den nomizo na ehi autosync etsi? ke tha prepi na to kano monos. vasika me tin hercules ine efkolo na kanis beatmatching ine opos ta cdj i ehi diafora giati ta cdj ehoun ke megalitero range gia to pitch
 

geposted Fri 08 Jan 10 @ 11:07 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
peripou to idio einai.
an matheis na to kaneis meta mporeis na kaneis se opoiodipote mixanima eite me megalo jog eite me mikro...
to idio kai gia to pitch

opos to autokinito, ama matheis na odigas mporeis apo smart mexri ferrari
 

geposted Fri 08 Jan 10 @ 12:12 pm
esi ti kanis?
 

geposted Fri 08 Jan 10 @ 1:21 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ego otan exo oreksi to kano manual.
otan eimai sti douleia 99% to kano me to sync giati den yparxei xronos oute gia to psaksimo tou epomenou tragoudiou...
asxoloumai me mparwoman, kosmo, paidia, parees... me to ena xeri paizo kai to allo kratao to potiri milontas.

merikes fores aporo giati pao sto magazi, gia na paikso mousiki i gia poto?

 

geposted Fri 08 Jan 10 @ 2:44 pm
hehee ok thanks gia tin voithia file
 

geposted Fri 08 Jan 10 @ 3:41 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)