Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Dj 4 Set Controler

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

OMHROSPRO InfinityMember since 2007
Παιδιά καλημέρες..Θέλω να εγκαταστήσω την Dj 4 Set κονσόλα σε ένα Pc με Windows 7 Professional 64 bit και εχω φάει τρομερο κόλλημα.. Ενώ τα κάνω όλα όπως πρέπει και την κονσόλα την βλέπει στο device manager του υπολογιστή όπως ακριβώς ζητάει κ το site της Hercules, μέσα στο Virtual δεν μου την βλέπει ως Controller έτσι ώστε να την επιλέξω και να αρχίσω να την δουλευω κανονικά χωρίς να χρειαστεί να κάνω mapping και τα σχετικά.. Και το λέω αυτό γιατί αν επιλέξω simple card μου δίνει δεξιά την επιλογή της Ηercules dj4set ηχεία.. Κ αν επιλέξω αυτό μπορώ να την δουλέψω αλλα θα χρειαστώ να κάνω mapping στην κονσόλα.. Και θα μπορούσα να κάνω αυτή την επιλογή αλλα δε βρίσκω πουθενά το xml αρχειάκι που χρειάζεται... Έστειλα ακόμα στην Hercules Technical Support εδω κ 4 μέρες (από Πέμπτη αν θυμάμαι καλά) και απάντηση ακόμα να πάρω και εγώ το θέλω...Χτές... Ελπίζω να λύσουμε το θέμα μου.. Υπόψιν πως το pc που θέλω να εγκαταστήσω την κονσόλα έχει το virtual 7.. Και αν δεν βρούμε λύση τουλάχιστον να την χρησιμοποιήσω όπως προείπα αλλά αν είναι δυνατόν κάπως να έχω το αρχειάκι με τους mappers της κονσόλας... Ευχαριστώ πολυ! Και καλές γιορτές σε όλους!
 

geposted Tue 02 Dec 14 @ 5:21 am
 

geposted Tue 02 Dec 14 @ 6:47 am
OMHROSPRO InfinityMember since 2007
Φίλε μου και απο εκεί εχω κάνει κατά γράμμα τις οδηγίες.. Αλλά δυστηχώς...Εν τω μεταξύ επειδη υποτίθεται πως την κονσόλα την βλέπει κατευθείαν δεν μου δίνει και την δυνατότητα να εχω ξεχωριστά το mapping αρχείο που χρειάζομαι.. Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση
 

geposted Tue 02 Dec 14 @ 7:20 am
για κοιτα μηπως θελει κανενα firmwear η κονσολα!
με το 7 ολα ειναι κανονικα?
 

geposted Tue 02 Dec 14 @ 9:13 am
OMHROSPRO InfinityMember since 2007
Αν εννοείς αυθεντικό το virtual κ βέβαια ειναι αυθεντικοτατο.. Me to firmware τι εννοείς;; Πως θα το τσεκάρω;;; Κ αν χρειαστεί κάποια αλλαγή πως θα την κανω;;
 

geposted Tue 02 Dec 14 @ 10:19 am
Κατ' αρχήν Windows ή MAC ?
 

geposted Tue 02 Dec 14 @ 10:34 am
OMHROSPRO InfinityMember since 2007
Windows 7 Professional 64 bit
 

geposted Tue 02 Dec 14 @ 11:05 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)