Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: CRASH VDJ8 ME PIONEER SX

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

Καλησπερα στην παρεα.Χρειαζομαι τα φωτα των επαγγελματιων του team.
Δουλευω με PIONEER SX και MAC εδω και καιρο χωρις το παραμικρο προβλημα.
Εδω και 2 εβδομαδες και μετα απο ενα update του προγραμματος το προγραμμα κρασσαρει καποιες φορες (οχι παντα) οταν γυρισω τις ροδες.

Μπορω να εχω λιγο τα φωτα σας απο που να ξεκινησω το ψαξιμο για το προβληματακι το οποιο μου εχει κοψει τα παιξιματα live 5-6 φορες εως τωρα ?

Ευχαριστω εκ των προτερων
 

geposted Sun 14 Dec 14 @ 9:10 am
DJ FRANKYD wrote :
Καλησπερα στην παρεα.Χρειαζομαι τα φωτα των επαγγελματιων του team.
Δουλευω με PIONEER SX και MAC εδω και καιρο χωρις το παραμικρο προβλημα.
Εδω και 2 εβδομαδες και μετα απο ενα update του προγραμματος το προγραμμα κρασσαρει καποιες φορες (οχι παντα) οταν γυρισω τις ροδες στην SX.

Μπορω να εχω λιγο τα φωτα σας απο που να ξεκινησω το ψαξιμο για το προβληματακι το οποιο μου εχει κοψει τα παιξιματα live 5-6 φορες εως τωρα ?

Ευχαριστω εκ των προτερων


 

geposted Sun 14 Dec 14 @ 2:04 pm
Ποια build χρησιμοποιείς;
Είχε αναφερθεί ένα θέμα σε MAC με μία build αλλά απ' ότι γνωρίζω διορθώθηκε στην τελευταία.
 

geposted Mon 15 Dec 14 @ 6:20 am
benicosPRO InfinityMember since 2010
Kai se mena to eidio sinbeni,se 8-10 ores paiksimatos krasari 1 me 2 fores meta thn teleftea anva8misi,mipos na kano pali apegkatastasi?
 

geposted Mon 15 Dec 14 @ 12:53 pm
PhantomDeejay wrote :
Ποια build χρησιμοποιείς;
Είχε αναφερθεί ένα θέμα σε MAC με μία build αλλά απ' ότι γνωρίζω διορθώθηκε στην τελευταία.


Σημερα μου κατεβασε μια ακομη build την 2087.896 Με αυτη την build δεν γνωριζω αν θα συμβει παλι.Δυστυχως πρεπει να την πατησω live γιατι και τα crashing δεν τα εκανε παντα αλλα οποτε ηθελε σε ασχετες στιγμες απλα παντα ομως χρησιμοποιωντας τα platters.

Kαι μια ακομα ερωτηση....Δεν υπαρχει αρχειο crash report που να καταγραφει τετοια συμβαντα ?

 

geposted Mon 15 Dec 14 @ 1:16 pm
Υπάρχει. Και στέλνεται αυτόματα σε μας αν όταν συμβεί το crash είσαι συνδεδεμένος με το internet.
Το περίεργο όμως ήταν οτι αυτό το crash (με τα jogs σε κάποια MAC) δεν έφτιαχνε crash report. Λογικά με τη νέα build θα είσαι εντάξει!
 

geposted Tue 16 Dec 14 @ 1:01 am
PhantomDeejay wrote :
Υπάρχει. Και στέλνεται αυτόματα σε μας αν όταν συμβεί το crash είσαι συνδεδεμένος με το internet.
Το περίεργο όμως ήταν οτι αυτό το crash (με τα jogs σε κάποια MAC) δεν έφτιαχνε crash report. Λογικά με τη νέα build θα είσαι εντάξει!


Θα το δοκιμασω Phantom γιατι αυτες τις μερες θα δουλεψει αρκετα...Σ ευχαριστω πολυ

 

geposted Tue 16 Dec 14 @ 11:01 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)