Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: kalhspera

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

diarenPRO InfinityMember since 2010
thelw na rotiso kati , otan anigo to vdj mou anigi prota ena lefko tetragono kai meta mou anigi to vdj , afto to ixa ksana syzitisi me ton djdad kai mou ixai pi oti malon to laptop inai agro omos den nomizo oti inai to laptop , giati alaksa gb apo 4 to ekana me 8 gb kai evala kai ssd kai to tetragono pali to vgazi . sas stelno ena video na dite gia pio thema milao na to katalavete kalitera :) thnxxx

https://vid.me/wnbt
 

geposted Mon 04 May 15 @ 2:33 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
hmm to paratirisa kai sto dikou mou Mac pou einai pio kainourgio. Tha to anaferw alla den nomizw oti prepei na se apasxolei kai idiatera
 

geposted Tue 05 May 15 @ 1:18 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
Djdad efxaristo gia tin apantisi , oxi den menoxlei ala mou to kani apo tin arxi pou katevasa to vdj 8
 

geposted Wed 06 May 15 @ 4:00 am
benicosPRO InfinityMember since 2010
Kai semena to kanei pou exo mac,malon psaxni na vri kapia konsola,otan einai sindedemeni i kosola den to kanei.
 

geposted Wed 06 May 15 @ 3:32 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
Djdad kalhspera, kai mia ali erotisi ithela na kano , exw 2 jbl eon 450w rms prin ligo kero epezan poly kala sxedon epeza me to miso ixo kai den xriazotan parapano , tora teleftea exoun pesi poly den exoun tosi dinami ta pao terma kai varane poly kokino eno den vgaziun poly ixo vgazoun sxedon to miso apo prin , ta ixia den inai poly palia sxedon 3 xronia ta exo .
 

geposted Mon 11 May 15 @ 5:45 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)