Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: asio

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΛΥΣΗ,ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ UPDATE ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΙΚΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ (hercules - pioneer ego) ME ΓΝΗΣΙΟ VIRTUAL DL 7,4 ΕΠΑΨΕ NA PAIZEI TAΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ Ο MEDIA PLAYER,OTAN ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ VIRTUAL ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ASIO ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ (VIRTUAL) ΜΕΤΑ ΣΙΩΠΗ,ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΤΗ,ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΞΟΔΟ ΗΧΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΛΑΠ ΤΟΠ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ MEDIA PALYER ME ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ASIO ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΑ ΤΟ VIRTUAL? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

geposted Sat 22 Aug 15 @ 9:12 am
ΜΗΝ γράφεις με κεφαλαία! Στην γλώσσα του internet αυτό είναι σαν να ΦΩΝΑΖΕΙΣ!

Τώρα: Ο Windows Media Player δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει την κάρτα ήχου του controller σου όσο αυτή χρησιμοποιεί τους οδηγούς ASIO για να επικοινωνήσει με κάποιο πρόγραμμα. Επομένως δεν μπορεί να παίξει ήχο. Η μόνη λύση αν θες να παίζει και ο WMP ήχο από τον controller είναι να ΜΗΝ χρησιμοποιείς τους ASIO drivers με το VirtualDj.
 

geposted Mon 24 Aug 15 @ 9:05 am
Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση και sorry που φώναξα με τα κεφαλαία μου
 

geposted Mon 24 Aug 15 @ 5:25 pm
Γεια σας παιδια.
εχω ενα θεμα μαλλον με την καρτα ηχου (ASIO), οταν παιζουν πχ και τα δυο τα τραγουδια στον αερα και θελω να διορθωσω το beat πχ απο το αριστερο deck με την ροδα ακουγετε ΧΡΑΤΣ ΧΡΟΥΤΣ ? εχω το κοντρολερ της DENON MC3000 και παιζω με virtual dj 7
 

geposted Sat 05 Sep 15 @ 7:45 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)