Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Kolima vdj 8 me xdj-r1

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

ponosPRO InfinityMember since 2014
Kalimera . thn stigmh pou kolaei den pernei kamia entolh apo to controler ,eno to kommati poy paizei den stamataei apla paizei mexri na teliosh .(me kleisimo kai anoigma vdj8 den epanerxete ) gia na epanelthei ginete mono an aposindeso to controler apo to pc kai to epanasyndeso. (ayto symbainei area kai pou, stis 50 fores poy tha pekso tha mou to kanei 2 me 3 fores )
 

geposted Mon 07 Nov 16 @ 10:44 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Apo Device Manager, deksi klik panw se kathe USB hub , kapou se kapoia kartela (isws Diaxeirisi energeias) yparxei mia epilogi "Aposyndesi gia eksoikonomisi energeias" i kati paromoio. Prepei oles autes oi epiloges (gia kathe USB hub) na einai off/disabled

Kalo einai episis na allakseis USB cable.

Apo ti stigmi pou den epanerxetai me epanekkinisi tou VirtualDJ, auto simainei oti den epikoinwnei me to USB, den vlepei tin konsola syndedemeni, ara gia kapoio logo aposyndethike. Auto episis tha mporouse na ginei me mia stigmiaia diakopi/ptwsi tasis.. px kapoia alli syskeui mpike se leitourgia me megalo fortio (mixani kapnou, kiniti kefali klp), opote prepei na deis an mporeis na vazeis to laptop kai tin konsola se mia "kathari" grammi paroxis reumatos.
 

geposted Mon 07 Nov 16 @ 11:25 am
ponosPRO InfinityMember since 2014
kalimera s'eyxaristo katarxhn
exeis dikio htan tsekarimeno (on) sta usb, gia aposyndesh gia eksikonomish energeias .
to diorthosa ayto bebaia den katalavenw pws pernage ton hxo apo to track pou epeze mexri na teleiwsi to tragoydi.
(otan symebene ayto den stamatage kai h moysikh apla epeze mexri na teleiwsei to tragoydi )
tha alaksw kai ena kalwdiaki kai peisteyvw na einai ayto pou moy eipes,
apo reyma pantos apokleiete na einai giati einai panta se alh fash episeis thn teleytea fora poy to ekane htan kai epanv se ups
s'eyxaristw kai pali...
 

geposted Tue 08 Nov 16 @ 7:52 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)