Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: BOH8EIA PARAKALW

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

mixalisPRO InfinityMember since 2003
Exw ena IBM THINKPAD PIII 1000Mhz, 386Ram, 30Mb HD, DVD rom player, WIN2KPRO.

Ti ginetai:
1. Otan anoigw to atomix i kymatomorfi tou mp3 erxete stadiaka stin o8oni, bima bima, kai merikes fores to tragoudi pou paizei pidaei.

2. Prin anoixw to atomix anoigw to programma pou paizei ta DVD kai to kanw minimize, to elaxostopoiw. Meta anoigw to atomix kai i kymatomorfi tou mp3 erxete sfera kai bebaia den pidaei pote kai to tragoydi poy paizei.

Kamia idea giati ginete ayto?
 

geposted Wed 27 Nov 02 @ 9:49 pm
kati pezei me ta drivers sigoura alla den 3erw ti akribws einai.
ti karta hxou exeis panw?
 

geposted Wed 27 Nov 02 @ 11:43 pm
mixalisPRO InfinityMember since 2003
Einai ALi audio on board alla to kanei kai me tin TELEX USB audio pou xreisimopoiw ws deyteri exwteriki karta.

To 8ema einai oti otan anoigw to dvd software kai meta anoigw to atomix i kymmatomorfi paei sfera kai exw dikimasi ka8e pi8ano sindiasmo kartwn.
 

geposted Thu 28 Nov 02 @ 11:49 am
einai to pio para3eno problem pou exw akousei mexri stigmhs.Den mporw na se bohthisw sthn lush tou mono upotheseis na kanw.Fantazomai oti tha exeis dokimasei unistall to dvd program kai reinstall to atomix apo panw.Pantos etsi opws mou to perigrafeis fenetai oti to atomix den anagnwrizei kala tous drivers.kai auto fenetai otan anoigeis to dvd program.Tha se sumbouleba na 3anakaneis install tous drivers ths kartas sou (h update).den mporw na skeftw kati allo...sorry
 

geposted Thu 28 Nov 02 @ 11:57 am
mixalisPRO InfinityMember since 2003
Eyxaristw...
Mixalis
 

geposted Thu 28 Nov 02 @ 12:07 pm
a_gidasHome userMember since 2002
exw to atomixmp3 v 2.0 kai den mou bgazei ellhnikous xarakthres ti prepei na kanw?
 

geposted Wed 04 Dec 02 @ 7:55 pm
mixalisPRO InfinityMember since 2003
 

geposted Wed 04 Dec 02 @ 7:58 pm
GIA TO PROTO FILO POY EXEI PROBLIMA ME TH KYMMATOMORFH.
EIXA BALEI KAI EGO TA WIN2 PRO KAI EIXA TO IDIO PROBLIMA.
DE KATAFERA TIPOTA NA KANO KAI EGKATESTISA PALI TA WIN98
 

geposted Thu 26 Dec 02 @ 5:49 pm
SilkmanHome userMember since 2003
!!Hello!!

Genika einai kalytero an endiaferesai gia mp3 playing na peraseis XP Pro sto pc sou anti gia w2k. Ta XP einai poly pio sta8era (ta mp3 den pidane) eite paizeis me atomix eite me winamp.

Tora erotisi...
Epeidi kai ego paizo me laptop, kai blepo oti xreiazomai deyteri karta hxou. Eipes oti exeis mia USB karta (poia einai kai apo pou tin agorases - kai an eisai eyxaristimenosme aytin)
H mipos ksereis na yparxei pou8ena karta ixou PCMCIA?

Many thanks!!!
 

geposted Sun 26 Jan 03 @ 5:29 pm


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)