Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: HERCULES MK 2 - Page: 1

Dieser Teil des Themas ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten

Signomi pou anoigo neo topic alla tha ithela na rotiso an gnorizete kapio magazi pou na poulaei tin HERCULES DJ CONSOLE MK 2 ektos apo to naka
Signomi kai pali kai eyxaristo poli.
 

geposted Fri 09 Dec 05 @ 4:21 pm
gsm1926Home userMember since 2006
Mporeis na tin agoraseis apo to internet, px. apo to pixmania pou tin pira kai ego kai se pio logiki timi apo tou naka!!!!
 

geposted Tue 19 Sep 06 @ 3:07 pm
 

geposted Tue 19 Sep 06 @ 4:52 pm
caslorPRO InfinityMember since 2006
ego tin dikia mou (dj mp3 control) tin pira apo pixmania
exei kai elliniko site kai on line voithia sta ellinika...

ean den exeis defteri karta ixou sto pc sou i mia alli usb eksoteriki sou protino na pareis tin dj control pou einai kai poli pio ftini...

 

geposted Tue 19 Sep 06 @ 7:42 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Fobero endiaferon deiksate oloi sto problima pou eixe o filos mas, alla re paidia o anthropos to rotise auto PERSI !!!
 

geposted Wed 20 Sep 06 @ 1:07 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
exei poly gelio otan symbainei ayto...,
ego den tin patisa..
 

geposted Wed 20 Sep 06 @ 1:17 am
wx!!..xaxa..kai giati fanhke twra?
 

geposted Wed 20 Sep 06 @ 9:37 am
caslorPRO InfinityMember since 2006
xa xa.. istories apo tin kripti...

kapou tha xathike ston xrono i erotisi...

ontos poli gelio... kala pos tin patisame etsi? xa xa xa
 

geposted Wed 20 Sep 06 @ 11:28 am
Paidia eyxaristo poly alla in pira tote (meta apo mia ebdomada) ...... apo www.djmarket.gr
Parepiptontos exei kaneis apo esas provlima me tin version 4 ??
Emena mou akougetai monofonika kai an allakso tin eksodo den exo proakoystikh
 

geposted Wed 20 Sep 06 @ 12:28 pm
HI DJS exo na kanv merikes erotisis sxetika me thn mk2 consola giti skeftome na thn agoraso alla thelo prota na matho merika pragmata sxetika .
exo idi thn mk1 kai doulevo me vdj 3.1

1] xrisimopoio tin version 3.1 mazi me hercules djc mk1 giti apo thn ekdosh 3.2 kai meta kapoies loitourgies exoun allaxei . stin 3.1 [ kai oles tis proigoumenes version ] xekinousa to komati oxi patontas to play alla patontas to auto beat kai ayto to ekana gia na mhn exv kathisterisi sto start
kai to kommati empene akrivos [ xeroume oloi gia ta kolimata sta koumpia ths mk1 ]. apo thn ekdosi 3.2 kai meta ayto den ginete. xerei kaneis to giati kai an ayto mporei na allaxei ?

2 ] an oxi gnorizei kaneis an h mk2 leitourgei me 3.1 version ? h an me thn mk2 ayto den symvainei ?

3 ] ektos apo virtual dj mazi me thn consola xrisimopio kai to ots dj full. einai fantastiko programma gia radio mixes me teleio hxo kai ensomatomeno compressor [ simperilamvanete h demo ekdosi mazi me thn mk1 consola ]. h mk2 einai symvati me ots dj ? diladi oti einai symvato me mk1 einai kai me mk2 ?

4 ] telos gnorizei kaneis an h mk2 exei dinatothta hxografisis mesa apo to device mikth ths microsoft ? kati pou den ekane h mk1 ?

[ xrisimopoio ton oro mk1 gia na synenoithoume ]
 

geposted Mon 25 Sep 06 @ 11:26 am
paidia giasas poylao to hercules rmx kenoyrio to exo mia evdomada poli kalo ala emena den me volevi to programa
to dino 200€ H to andalaso me to dj console mk2
 

geposted Wed 15 Oct 08 @ 9:14 am
djgeo69Home userMember since 2008
kalhmera kai sas parakalo 8elo mia boh8ia gt exo saltari exo ta windows 7 kai prospa8o na balo tin konsola m DJ CONSOLE mk2 kai sto setup pou pao na to kano mou petaei ena sfalma dld mou leei string IDS_ targetReg _DESC_OS was not found in sring table SAS parakalo as me boh8isi kapoios pls ama den to do apo edo sas parakalo to msn m h sto facebook m msn : ozzygate13@hotmail.com to eidio mail gia to facebook ls apantiste m einai anakgh gt to xriazome kai gia tin doulia m
 

geposted Tue 24 Nov 09 @ 7:09 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
pious drivers ebales?
poia ekdosi vdj exeis?
 

geposted Tue 24 Nov 09 @ 8:10 pm
djgeo69Home userMember since 2008
an les gia emena file m dne exo bali drivers extra para mono to cd tou to proto pou sou dini kai otan pao na to kano egkatastasi mou petaei afto pou sou eipa poio pano .. to cd leei pano version 2.0 DJ CONSOLE MK2 einai to cd pou exei kai to cd-key
 

geposted Wed 25 Nov 09 @ 5:41 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

geposted Wed 25 Nov 09 @ 6:07 am
djgeo69Home userMember since 2008
NAI ala dne me afinei na to kano oute setup pirazi afto ? file mipos exeis kapia msn kati na milame poio fast to xriazome epigontos pls help
 

geposted Wed 25 Nov 09 @ 6:10 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ti enoeis de se afinei na kaneis setup??
 

geposted Wed 25 Nov 09 @ 6:47 am
djgeo69Home userMember since 2008
sou leo pao na to kano egkatastasi apo to cd pou exei otan to agorasa to mk2 kai mou petaei to minima pou eipa sto poio pano post kai dneme afini na to kano egkatastasi .... pos na sto eksigisi alios :)
 

geposted Wed 25 Nov 09 @ 6:49 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
kai sou leo na katebaseis tous teleutaious drivers na baleis afou de se afinei apo to cd
 

geposted Wed 25 Nov 09 @ 7:01 am
djgeo69Home userMember since 2008
OREA tous katebasa tous ekana egkatastasi kai tora? anigo to ikonaki na aniksi to programa DJ kai mou petaei oti prepei na bro uptades kai mou leei eroor
 

geposted Wed 25 Nov 09 @ 7:04 am
80%