Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: koji je bolji

Dieses Thema ist veraltet und kann veraltete oder falsche Informationen enthalten.

Emir01Home userMember since 2008
evo jedno pitanje koji je bilji vdj 5.0.7 ili vdj 5.3 imam oba ali vdj 5.3 nema ni blizu funkcija kao vdj 5.0.7
 

geposted Thu 20 Mar 08 @ 10:08 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav
Naravno da je bolji 5.0.7, novija verzija, ispravljeni bagovi+ nove funkcije.
Probaj Demo ;)
 

geposted Fri 21 Mar 08 @ 5:31 am
5.0.7. je zakon,koristim ga i prezadovoljan sam
 

geposted Wed 17 Sep 08 @ 5:28 pm
DejambaHome userMember since 2007
Hm... 5.0.7 ili 5.3...
Novija ver je 5.0.7?
 

geposted Thu 18 Sep 08 @ 3:12 am
ja imam 5.0.7 i dobar je XD e reci mi nesto kako napravim album tamo mi pise you havent got the requiet level sta napravim?
 

geposted Sun 08 Feb 09 @ 9:56 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Kupis VDJ ;)
 

geposted Sun 08 Feb 09 @ 10:11 am
Emir-e da nisi po,esao onaj drugi Virtual DJ sa Atomix virtual DJ, pa zato deluje da je v 5.3 losija.
 

geposted Sun 08 Feb 09 @ 5:00 pm
e ja sam instaliro softwear od torqa nakon skoro 5 mjeseci otkad asam dobio x ponenta mogu vam rec da su efekti jedno 356 puta dolji od VDJ ali da je wave form totalno u klincu niš ne valja i da je pitch bolji od vdj sad sam u takoj nedoumici neznam sta da vam kazem prije sam biro izmedju 5.3 i 5.7 sad biram 2 softvera
 

geposted Mon 09 Feb 09 @ 1:37 pm
filke15Home userMember since 2009
DJ Skrib, jel postoji neka demo verzija tog softvera? Posto je zabranjeno ostavljanje linkova daj nam bar pun naziv programa, bas bih voleo da ga probam, cisto da napravim poredjenje....
 

geposted Fri 20 Feb 09 @ 6:06 am
ja se ispricavam stro me nije bilo dugo naime internet su nam ugasili u ulici radi popravaka vodova i nije ga bilo oko mjesec dana eo ovako SOFTWEAR SE ZOVE TORQ od m-audia je samo upisi torq na google ili m-audio izbacit ce ti ali softwear ne radi ako nemas prikljucen nekaki m-audio hradver uredjaj tako da ti preostaje samo na you tubu gledat kako to izgleda i sve
 

geposted Sun 01 Mar 09 @ 2:01 am
filke15Home userMember since 2009
ok!
 

geposted Sat 07 Mar 09 @ 5:56 pm
Djogi86Home userMember since 2009
A ima li gdje taj torq hardwer da se kupi, izgleda mi skroz dobar.Ima li kakva hardwerska komponenta koja ide uz virtual originalno.
 

geposted Sun 02 Aug 09 @ 7:57 am
uz virtual DJ nema nista sluzbeno osim mozda CUE ali to ce ti alf malo bolje objasnit--uglavnom TORQ TI JE HARDWERSKI DIO A I SOFTWEAR SE ZOVE TORQ imam ja po tvom postu zakljucujem da si vec vidio TORQ ja ti preporucujem da fino sebi njega kupis i radis preko vdj-a jer ja nisam nikad u svom zivotu vidio nesto tako PREGLEDNIJE I BOLJE
 

geposted Tue 04 Aug 09 @ 5:41 am


(Alte Themen und Foren werden automatisch geschlossen)